Прикарпатські спортсмени вибороли 34 золоті медалі на “Кубку заходу із Зендокай карате-до” (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

15 Кві, 2024 17:11

13 квітня в Івано-Франківську пройшов “Кубок заходу із Зендокай карате-до 2024”. У сорока дев’яти вагових категоріях змагалися 180 спортсменів з Прикарпаття та Вінниччини.

Про це “Галці” розповів президент обласної федерації Зендокай карате Іван Хмелівський.

На Кубку Івано-Франківська область виборола 34 золоті медалі, 35 срібних та 21 бронзову.

“Вітаємо чемпіонів і призерів!”, — додає Іван Хмелівський.

Ці змагання були відбором до цьогорічного чемпіонату України із Зендокай карате-до, який в кінці квітня відбудеться у Вінниці.