Прикарпатські ветерани вибороли “бронзу” у веслуванні на змаганнях “Звитяга Нескорених” (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

17 Чер, 2024 14:40

Поділитись публікацією
Прикарпатські ветерани вибороли “бронзу” у веслуванні на змаганнях “Звитяга Нескорених” (ФОТО)

На інклюзивні змагання «Звитяга Нескорених» до Тернополя приїхали 115 стронгменів – це військові та ветерани з різних міст України: Харкова, Києва, Кривого Рогу, Одеси, Полтави, Хмельницького, Івано-Франківська. Прикарпатці вибороли “бронзу” в командному веслуванні на тренажерах.

Про це інформує “Галка”.

Ветерани змагалися у жимі лежачи, аеробайках, ривку гирі та веслуванні на тренажерах. Головним суддею змагань був чемпіон світу зі стронгмену Василь Вірастюк. Цей день показав, що наші захисники не лише на полі бою, а й у спортивних змаганнях залишаються прикладом для наслідування.

Президент ГО «Федерація стронгмену України» Сергій Конюшок зазначив, що спорт — це найкращий та найдоступніший інструмент для ресоціалізації ветерана у суспільне життя.

“Найбільше, чого потребує ветеран після жахів війни — це вшанування та визнання. На наших комплексних змаганнях для ветеранів завжди вирує атмосфера підтримки та захоплення незламною силою духа. Молоді військовослужбовці та глядачі змагань, своєю непідробною підтримкою надихають ветерана, а спілкування в колі однодумців та побратимів дають ветерану відчуття єдності. Ми завжди після наших змагань отримаємо купу повідомлень від ветеранів, наскільки у них змінилось життя після участі у заходах”

Директор групи підприємств Західний Хаб МХП Віктор Корягін розповів, що серед учасників змагань є співробітники компанії, які воювали, а зараз повернулися та продовжують працювати. Отримують фізичну та психологічну реабілітацію.

“Власну місію ми в компанії МХП бачимо в тому, щоб бути надійним тилом для захисників. Тому на системній основі допомагаємо військовим, ветеранам та їхнім родинам, в тому числі підтримуємо такі заходи. Реалізуємо допомогу в межах корпоративної програми «МХП Поруч»”.

На нагородженні стронгмени, які посіли призові місця у своїх видах спорту і 60 категоріях, отримали медалі й подарунки. 

Загалом у Тернополі в учасників змагань була насичена програма. Вони відвідали один з міських шпиталів та підтримали поранених військових, які в ньому зараз проходять лікування. Також організатори змагань провели для ветеранів екскурсію на кораблі по мальовничому тернопільському ставу, а також барбекю.