Прикарпатський університет співпрацюватиме з таджицькими вишами (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Кві, 2021 08:49

Прикарпатський університет співпрацюватиме з таджицькими вишами (ФОТО)

Днями у складі урядової делегації України на чолі з міністром освіти й науки Сергієм Шкарлетом проректор з науково-педагогічної роботи Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Руслан Запухляк перебував у Душанбе (Республіка Таджикистан).

Читайте також: Черговий етап безкоштової англійської для дітей завершився у Франківську (ФОТО)

Про це йдеться на сайті ПНУ.

“Метою поїздки стало налагодження освітніх контактів, які, як ми сподіваємось, у майбутньому проявляться в академічній мобільності студентів та викладачів, спільних наукових проєктах, публікаціях та співпраці між українськими та таджицькими вищими навчальними закладами за прямими угодами”, – ділиться Запухляк.

Українська делегація, за словами науковця, була представлена близько 50 закладами вищої освіти України й налічувала близько 90 учасників.

Програма перебування була досить насиченою. Зокрема, проректор Руслан Запухляк провів зустрічі у Таджицькому національному університеті (26 тис. студентів, є близько 110 кафедр, 1600 осіб професорсько-викладацького складу). З ним Прикарпатський університет підписав угоду про співпрацю.

Однією з центральних подій поїздки стало відкриття Міжнародної виставки «Study in Ukraine» у Таджицькому аграрному університеті імені Ширіншоха Шотемура.

“Я детально розповідав про роботу нашого університету, візуалізуючи інформацію про нас різноманітними матеріалами, які роздав відвідувачам виставки. Мої співрозмовники активно цікавились також інформацією про Івано-Франківськ та наш регіон. Найбільше питань стосувалося таких спеціальностей як дизайн, інформаційні та комп’ютерні технології, нанотехнології”, – розповів Запухляк.

Виставка працювала два дні. В кінці другого дня відбувалися підписання двосторонніх угод між університетами.

“Зокрема, крім угоди з Таджицьким національним університетом, я привіз угоди про співробітництво з Таджицьким аграрним університетом, Дангарінським державним університетом, Інститутом фізичного виховання Таджикистану імені С. Рахімова”, – повідомив проректор з науково-педагогічної роботи.

Також у стінах факультету агробізнесу Таджицького аграрного університету під головуванням міністра освіти й науки України Сергія Шкарлета відбувся форум громадян Республіки Таджикистан – випускників українських ЗВО.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...