Прикарпатським медійникам провели тренінг зі стресостійкості (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

12 Feb, 2024 12:45

Поділитись публікацією
Прикарпатським медійникам провели тренінг зі стресостійкості (ФОТО)

Прикарпатським медійникам провели тренінг зі стресостійкості у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я.

Про це пише Галка з посиланням на департамент охорони здоровʼя Івано-Франківської облдержадміністрації.

“Ментальне здоров’я кожного з нас потребує уваги, особливо це стосується і журналістів, адже вони постійно перебувають в епіцентрі подій, відчувають на собі біль та страх інших людей. Щомиті стикаються зі стресом, створюючи матеріали на чутливі і складні теми війни – про поранених, військовополонених, загиблих, бомбардування, руйнації тощо”, – пишуть в департаменті.

Заступниця голови облдержадміністрації Людмила Сірко каже, що медійники мають бути зацікавлені в тому, щоби ментальне здоров’я було покращено і в них, і в тих людей, з якими вони працюють. 

У заході взяли участь регіональний координатор Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» Лариса Підвербецька та психолог Оксана Чайка.

“Психічне здоров’я є важливою частиною загального здоров’я і самопочуття. За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан повного фізичного, душевного і соціального добробуту, при якому людина може реалізувати власні здібності, протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок у суспільне життя. Запит на психологічну підтримку стає однією з найбільших потреб для українських журналістів зараз. Саме тому ми вирішили провести таке навчання”, – розповіла Лариса Підвербецька.

Читайте також: Як мінімум 500 сімей ВПО планують залишитися жити на Франківщині — чиновниця ОВА (ФОТО)