Прикарпатський борець Андрій Джелеп — чемпіон Європи U-23 (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

19 Mar, 2023 19:13

Прикарпатський борець Андрій Джелеп — чемпіон Європи серед чоловіків U-23. Змагання проходять у Бухаресті.

Андрій Джелеп виграв сутички в представника Грузії (4:1) і Болгарії (11:0). А у фіналі прикарпатський спортсмен, представник Академії боротьби імені В.Федоришина та ШВСМ переміг спортсмена з Вірменії з рахунком (10:0). Хлопець виступає у ваговій категорії 61 кг.

Тренується спортсмен під керівництвом ЗТУ Івана Курилюка, інформує “Галка” з посиланням на “Спортивні новини Прикарпаття”.

“Вітаємо, Тулуків, Заболотів, Джурів, Снятин, Івано-Франківськ і всіх, хто вірив у нас! Дякуємо батькам Ярославу та Зоряні, що виховали такого сина! Дякуємо воїнам ЗСУ за можливість підіймати прапор України на міжнародній арені!”, – йдеться у дописі на сторінці Академія боротьби Прикарпаття імені Василя Федоришина.

Нагадаємо, що прикарпатська борчиня Ірина Заблоцька стала віцечемпіонкою чемпіонату Європи U-23.