Прикарпатський суд оштрафував чоловіка, який заблукав та опинився на кордоні з Румунією

Автор: Борис Марія

10 Сер, 2022 17:50

Поділитись публікацією
Прикарпатський суд оштрафував чоловіка, який заблукав та опинився на кордоні з Румунією

Верховинський районний суд постановив оштрафувати мешканця гірського закарпатського села, який під час збирання чорниці заблукав у тумані та вийшов у прикордонну смугу на кордоні з Румунією.

Тепер йому доведеться заплатити 3 400 грн штрафу та 496 грн судового збору, пише Галка.

Як йдеться у матеріалах справи, 7 серпня чоловіка зупинили прикордонники, коли той “вчинив спробу перетинання державного кордону України в Республіку Румунія на напрямку 415 прикордонного знаку поза пунктами пропуску”.

Під час судового він засідання сказав, що вину визнає. Пояснив, що близько 9 год 7 серпня збирав ягоди (чорниці) поблизу державного кордону з Румунією, але через туман втратив орієнтування та вийшов на прикордонну смугу, де був затриманий прикордонниками.

Вислухавши його пояснення та вивчивши матеріали справи, суд ухвалив визнати чоловіка винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення та накласти стягнення у виді штрафу у розмірі двісті неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень.

Окрім того, суд ухвалив стягнути судовий збір в дохід держави в сумі 496 гривень.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником протягом десяти днів з дня винесення постанови до Івано-Франківського апеляційного суду через Верховинський районний суд.