Прикарпатський заповідник “Касова Гора” прихистив двох оленят, яких в селі вигодувала корова (ВІДЕО)

Автор: Жанна Головенко

01 Кві, 2024 19:33

Поділитись публікацією
Прикарпатський заповідник “Касова Гора” прихистив двох оленят, яких в селі вигодувала корова (ВІДЕО)

У Центр відтворення і збереження екосистем “Касова Гора”, в селі Бовшів Бурштинської громади, переїхали молоді самці сарни європейської (Capreolus capreolus).

Про це пише “Галка” з посиланням на Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи.

Оленята приїхали на Прикарпаття з села Копіївка, що на Вінничині. За словами утримувачів Ірини та Володимира —  двійко дитинчат сарни вони знайшли у лісі й забрали. Жили оленята у сільському дворі. Вигодовувала їх корова.

“Очевидно і молока пили досхочу і необхідного корму було достатньо, бо вирізняються від своїх ровесників і розмірами й величиною пантів. Звикли до людей. Утримувачі самі з нами зв’язалися і просили забрати тварин”, — йдеться у повідомленні. 

Надалі тварин чекає карантин, соціалізація з іншими тваринами свого виду у 23-х га вольєрі, із соковитою травою та чагарниками.
 
Перевезення та реабілітація цих молодих самців сарни європейської відбувається в рамках проєкту, що реалізовує Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи спільно з Бурштинською міською радою / Burshtyn City Council за фінансової підтримки фонду ifaw.
 
Екологи нагадують, що вилучення дитинчат диких тварин з дикої природи без вагомих причин є злочином.