«Прикарпаття» мінімально обіграло чернівецьку «Буковину» (ВІДЕО)

Автор: Борис Марія

19 Вер, 2022 08:10

Буковина ввійшла в четвертий тур у малоприємній компанії аутсайдерів – маючи одне очко, як і Нива та ФСК Маріуполь, при тому, що тернополяни встигли напередодні відзначитися й подвоїти свій доробок (нічия з лідером – Поліссям).

До того ж, напередодні матчу проти географічних сусідів – прикарпатців кадровий вибір чернівчан скоротився у півзахисті. Чемпіон Європи серед юнаків 12-річної давності Чайковський покинув земляків, повернувшись в УПЛ (Металіст підписав Ігоря), а Орнат відгукнувся на запрошення вінницької Ниви. При цьому стартовий склад чернівчан виглядав більш-менш традиційно – єдине, цікаво було, хто ж займе місце лівого захисника, адже поруч із Гакманом господарі випустили трьох номінальних центрбеків. Виявилося – Прокопчук, повідомляє Галка з посиланням пресслужбу МФК “Прикарпаття”.

Гості, в свою чергу, вкотре вимушені були обійтися без досвідченого вінгера Волошиновича (що, враховуючи відхід в УПЛ Воробчака та Семотюка, суттєво послаблювало Прикарпаття). Зате з перших хвилин вийшла оновлена середня лінія з молодими Рудюком і Соловйовим, орендованими в клубів вищого дивізіону. Саме івано-франківці значно активніше виглядали на початку зустрічі, так що Писко прямими ударами з лівої ноги зі штрафного та кутового перевірив пильність Задерейка. На п’ятій хвилині воротар взагалі виручив Буковину, коли під поперечину пробивав у падінні Цюцюра. А на 12-й хвилині вже Гакман виручав товаришів, прийнявши на себе удар Барчука після кутового.

Початок матчу був за прикарпатцями, проте не дав їм бажаного швидкого голу. Більше того, Буковина вирівнялася й навіть провела кілька гострих атак, правда, не доведених до логічного завершення. Темп гри збивали зіткнення та надання меддопомоги. Важко сказати, кому це йшло на користь, але в підсумку ближче до завершення першого тайму знову заволоділи ініціативою гості. Удар Рудюка пройшов поруч зі стійкою, Цюцюра після кутового загилив у поперечину, а Барчук у ближній боротьбі ледве не запустив «мишку» в ближній кут. За таким перебігом подій нулі на табло після першого тайму були справжнім подарунком для чернівчан і невезінням – для прикарпатців.

Другий тайм змінив суттєво і ритм, і перебіг подій на полі. Зате Буковина в кількох моментах сміливіше виходила на володіння Піцана. Якщо в першому випадку Палагнюк пробив повз ворота, то в другому Столяр досить небезпечно перекидав голкіпера – в ворота не влучив, а Піцан врізався в нього на зустрічному курсі. Також і дебютант Комісар, який вийшов на заміну, перевірив дальнім ударом воротаря «зелених» ‒ той справився, підчистивши й від добивання.

Прикарпаття змушене було переводити гру на половину поля суперника, був непоганий дальній удар Цюцюри, проте м’яч шмигонув повз ворота з рикошетом від суперника. Так само не влучили в ціль в кінцівці гравці Буковини, конкретно Столяр – який із непоганої позиції недокрутив у ціль. Напруженим видався цей матч, але в атаці команди недопрацювали. Тож при немалій кількості гострих моментів у нас розв’язка зберіглася на саму кінцівку зустрічі. І тут своє слово сказала більша загальнокомандна майстерність і досвід прикарпатців. Цюцюра розрізною передачею запустив через правий фланг Борисевича, чий простріл замкнув у дотик Максим Стаднік – 0:1. Господарі встигли провести масований штурм, але Палагнюк після кутового пробив так несильно, що навіть не добив до воріт.

Сім очок набрало Прикарпаття, залишаючись четвертим і не відпускаючи в відрив лідерів. Буковина з одним очком залишається серед аутсайдерів – поруч із маріупольцями. Як бачимо, багатьом ситуативним новачкам Першої ліги важко дався форс-мажорний перехід на більш високий рівень.

Чемпіонат України. Перша ліга. 4 тур

«Буковина» (Чернівці) – «Прикарпаття ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 0:1 (0:0)
Гол:
Стаднік (89).

Буковина: Задерейко, Гакман, Новотрясов, Даценко, Прокопчук, Цурупін, Шишигін (Скрипник, 46), Столяр (Королянчук, 90), Жумига (Комісар, 46), Паламарчук (Фарасєєенко, 61), Палагнюк.
Прикарпаття: Піцан, Борисевич, Француз, Матушевський, Писко, Рудюк (Тітаєвський, 66), Соловйов (Стаднік, 81), Оринчак (Аксьонов, 90+2), Цюцюра, Сондей (Бучакчийський, 90+2), Барчук (Кузьмин, 81).
Попередження: Жумига (42), Прокопчук (83), Новотрясов (90+4) – Рудюк (22), Барчук (27), Борисевич (69), Тітаєвський (86).

18 вересня 2022 року. 16:00. Чернівці, стадіон “Буковина”. +9 С
Арбітр: В.Запрутняк (Вінниця). Асистенти арбітра: Ю.Зоренко (Київ), І.Петрова (Нова Каховка).
4-й арбітр: М.Байдюк (Чернівці). Спостерігач арбітражу: О.Циганков (Тернопіль).