Прикарпаття передало Харківщині 22 генератори (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

15 Кві, 2024 11:03

Поділитись публікацією
Прикарпаття передало Харківщині 22 генератори (ФОТО)

15 квітня Франківщина передала черговий пакет допомоги Харківщині. Цього разу туди поїхали 22 генератори, загальною вартістю понад 1 800 000 гривень.

Про це пише Галка з місця події.

“Наша область завжди допомагає тим областям, де йдуть бойові дії. Зараз ми допомагаємо Донецькій області – будуємо фортифікаційні споруди. Наразі дуже складна ситуація в Харківській області: через постійні ракетні атаки, пошкоджена енергетична система. Зараз там введені графіки погодинних відключень, адже є дефіцит електроенергії. Минулого тижня ми вже передали генератори й продукти. Сьогодні ми хочемо підсилити як місто, так і область генераторами, бо це найбільша потреба”, – ділиться голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук.

Допомогу відправили на прохання голови Харківської військової адміністрації, яке надійшло 12 квітня. На Харківщину поїхало 22 генератори на загальну суму понад 1 800 000 гривень.

“Ці генератори Прикарпаття отримало як гуманітарну допомогу від Польщі. У нашій області вся соціальна та сфера охорони здоров’я забезпечена генераторами. Частину резерву, який є у нашій області, передали для Харківської”, – додає голова ОВА.

Читайте також: Вірші, пісні та твори про захисників: у Франківську школярі змагатимуться у творчому конкурсі