“Прикарпаття” розгромило “Гірник-Спорт”

Автор: Борис Марія

06 Тра, 2023 16:41

У суботу, 6 травня, франківське “Прикарпаття” обіграло “Гірник-Спорт” з рахунком 6:1.

Лідер групи на вибування приймав останню команду. Прикарпаття у цьому році ще не програвало в чемпіонаті, здобувши в минулому турі перемогу над чернігівцями. До того ж підопічні Рипана не пропускали впродовж 205 хвилин. Гірник-Спорт в обох виїзних матчах у цьому році очок не набирав.Про це повідомляє Sportarena.

Вже на другій хвилині стандарт допоміг гостям несподівано відкрити рахунок. Романов подав зі штрафного, а Василь Цюцюра головою зрізав м’яч у власні ворота.

Після пропущеного м’яча господарі намагалися застосувати високий пресинг, але це їм не завжди вдавалося. На 13-й хвилині господарі досягнули свого. Хома віддав на Писка, а Михайло красивим обвідним ударом влучив у дальній кут – 1:1. Пропущений м’яч не вплинув на психологічний стан гостей, вона продовжували грати впевнено. Особливо це стосується гри у захисті.

Темп матчу був не надто високий, але не варто було сподіватися від цього протистояння відкритого футболу. На 35-й хвилині після подачі з кутового міг забивати Француз, але він пробив повз ворота. На 43-й хвилині господарі змогли вийти вперед. Соловйов подав зі штрафного, а Швець влучно пробив головою.

Після перерви грамотно грали за рахунком господарі. А ось з конструктивом у Гірник-Спорт прогнозовано були проблеми.  Всі питання про переможця зняв Андрій Хома. Кузьмин віддав на хід Андрію, який обіграв голкіпера і забив у порожні ворота. У наступній атаці рахунок вже став розгромним. Відзначився Василь Цюцюра, який влучно пробив у дальній кут – 4:1. На 71-й хвилині Василь в один дотик пробив у дальній кут – 5:1. Шикарний гол Цюцюри. На 90-й хвилині Рудюк віддав, а Шинкаренко розстріляв ворота – 6:1.

У підсумку, Прикарпаття розгромило Гірник-Спорт у домашньому матчі, що дозволило команді закріпитися на першому місці у групі на вибування.

29-річний хавбек вів гру своєї команди. Його дубль допоміг Прикарпаттю святкувати розгромну перемогу. Шикарний гол у верхній кут воріт стане окрасою всього туру.

Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) ‒ 6:1
Голи:  Писко, 13, Швець, 43, Хома, 68, Цюцюра, 69, 71, Д.Шинкаренко, 90 – Цюцюра, 2 (а/г)

Прикарпаття(стартовий склад):  Герич, Д.Шинкаренко, Машушевський, Швець, Француз, Писко, Борисевич, Соловйов, Сондей, Цюцюра, Хома. Запасні: Сердюк, Кузьмин, Стаднік, Волошинович, Тітаєвський, Рудюк, Радульський, Попчук, Бучакчийський, Демків, Титов, Геник. Головний тренер: Олег Рипан

Гірник-Спорт (стартовий склад):  Клімов, Черниш, Даценко, Шептіцький, Сорока, Базаров, В.Шинкаренко, Підручний, Романов, Сьомка, Горбаченко. Запасні: Веклич, Кравченко, Сидоренко, Посєвкін, Лебедєв, Громенко, Подрезан. Головний тренер: Сергій Дірявка