“Прикарпаття” та “Діназ” зіграли унічию

Автор: Застава Максим

13 Лис, 2022 16:23

Івано-франківська команда не зуміла скористатися суботньою осічкою “Ниви”, щоб здобути перемогу у Демидові та повернутися на четверте місце у групі А. Виїзний поєдинок “Прикарпаття” з “Діназом” завершився результативною нічиєю 2:2.

Саме гості відкрили рахунок на 24-й хвилині: Рудюк пробив з гострого кута, а Оринчак з лінії воріт проштовхнув м’яч у сітку – 0:1. На початку другого тайму господарі відігралися: Клименко прострілив, а Корешков в один дотик пробив повз Герича – 1:1, повідомляють на сторінці “Прикарпаття” у фейсбуці.

Згодом команди ще раз обмінялися забитими м’ячами – на 62-й хвилині у швидкій контратаці Клименко вивів “Діназ” вперед, однак в одній з наступних атак свій момент після флангового прострілу нарешті реалізував Барчук – 2:2.

На 80-й хвилині вишгородці залишились удесятьох: Білоус, який отримав друге попередження. Втім, реалізувати чисельну більшість “Прикарпаття” не змогло.

У підсумку, бойова нічия 2:2, а інтрига в боротьбі за четверту позицію триватиме й надалі.