“Прикарпаття” вдома мінімально поступилося “Карпатам” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Тетяна

12 Сер, 2023 10:03

11 серпня МФК “Прикарпаття” вдома поступилося львівським “Карпатам” (0:1) у третьому турі Першої ліги. Наразі франківська команда набрала одне очко.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

Зовсім недавно суперники грали в Кубку України, проте як же відрізняються ці матчі! Тоді Карпати привезли в сусідню область резервний склад, дещо здобрений кількома більш досвідченими гравцями. Тепер Маркевич виставив оптимальний склад, до того ж, у запасі приберіг низку, як для Першої ліги, зірок. Зокрема, захисник Векляк після результативної помилки в попередньому матчі з Буковиною (2:1) зайняв місце в запасі. Зате знову на місці лівого хава вийшов оборонець Саків

Тим не менш, оперативно заволодіти перевагою Карпати не змогли. Кілька стандартів (один із них навіть намагався замкнути центрбек Мизюк, який нарешті прорвався в стартовий склад), кілька атак без завершення – дебютний відрізок пройшов біля воріт Герича майже в спокої. А от прикарпатці, навіть незважаючи на питання щодо здоров’я кількох гравців, витримали натиск львів’ян і перевели гру до чужих хвилин.

Десь на 20-й хвилині після поперечного пасу Букайкчийського Соловйов влучав у площину воріт – першим сейвом відзначився воротар Кожухар. Буквально через півтори хвилини вже Француз замикав кутовий із лівого флангу – і тепер голкіпер реагував на удар прямо з воротарського майданчика.

Львів’яни прагнули перехопити ініціативу й забити: ось уже Іґор після подачі Полегенькаголовою направив м’яча над воротами, а дальній удар Чачуа, вірогідно, був би небезпечним, але Герич справився з ним після рикошету від свого захисника. Могли забивати й Підлепенець (після скидки надто зближувався з воротарем) з Іґорем. Але на другий тайм команди вийшли за нулів на табло.

Сподівання на другий тайм покладали обидва тренери. Про це свідчила і велика кількість замін, і значні перестановки, до яких вдалися Прикарпаття та Карпати. Проте значно оживити гру не вдавалося. Згадаємо неточний штрафний Чачуа, проте у господарів один тільки Хома кілька разів втікав від суперників. Зокрема, свій рейд на 72-й хвилині завершував небезпечним ударом, але не влучив у дальню дев’ятку.

І ось у ці хвилини, коли прикарпатці, напевно, самі повірили в свої сили, Карпати спіймали їх і відкрили рахунок. Вперед рішуче пішов Іґор і вже в карному майданчику завалився на газон. Арбітр призначив пенальті, який впевнено реалізував бразилець – 0:1. Іґор Невес Алвесвідзначається результативною дією в кожному турі (два голи та один асист). Останні хвилини за мінімального рахунку виявилися напруженими, претендували на пенальті господарі, проте рахунок більше не змінився. В чемпіонаті Карпати штампують перемоги з різницею в один гол, тож беруть реванш у Прикарпаття за виліт із Кубка.