Прикарпаття втратило на війні ще двох воїнів

Автор: Назар Боднарчук

12 Sep, 2022 20:26

Поділитись публікацією
Прикарпаття втратило на війні ще двох воїнів

У понеділок, 12 вересня, стало відомо про загибель на фронті російсько-української війни двох захисників з Івано-Франківщини – Василя Мочернюка та Михайла Лещенка.

Про це повідомили міський голова Калуша Андрій Найда та у Рогатинській міській раді, пише Галка.

Сьогодні надійшла сумна звістка про загибель на фронті молодшого сержанта Мочернюка Василя Васильовича. Гранатометник мотопіхотного відділення загинув в неділю 11 вересня під час артилерійського обстрілу в Бахмутському районі Донецької області. Мочернюк Василь 1976 р.н., родом з Снятинського району. 15 років тому поєднав свою долю з черчанкою Лесею. Тут став за свого, рідного… У скорботі залишилися дружина Леся та старенька мати…, – повідомляють у Рогатинській міськраді.

Калуська громада втратила ще одного Героя у війні з росією! На Донеччині, в Бахмутському районі, в боях під час артилерійського обстрілу загинув військовослужбовець Михайло Лещенко. У серпні йому виповнилося лише 45. Два місяці Герой мужньо виборював свободу та незалежність нашої держави у боротьбі з ворогом. Життя бійця обірвалося 11 вересня 2022 року. Михайло Лещенко, водій мотопіхотного відділення мотопіхотного батальйону, мужньо загинув за кожного з нас, – написав у facebook Найда.