«Прикарпаття з сусідніми областями створює систему підтримки для сходу України», – заступниця бізнес-омбудсмена України Тетяна Коротка (ФОТО)

Автор: Андрій Макітра

07 Dec, 2023 15:15

Поділитись публікацією
«Прикарпаття з сусідніми областями створює систему підтримки для сходу України», – заступниця бізнес-омбудсмена України Тетяна Коротка (ФОТО)

7 грудня на форумі “Івано-Франківська область – надійний партнер» місцева влада та міжнародні партнери говорять про бізнес-потенціал регіону, співпрацю з іноземними донорами, розширення співробітництва у бізнесі, враховуючи європейські та світові практики й досвід.

Про це пише «Галка» з Форуму в Івано-Франківську.

Захід відвідали представники органів державної влади, місцевого самоврядування, дипломатичного корпусу, регіонів-партнерів іноземних держав, міжнародних організацій, релігійна спільнота, роботодавці та науковці.

Голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук на відкритті розповіла, що область потребує більше підтримки міжнародних партнерів, щоб допомагати релокованому бізнесу. Онищук впевнена, що Прикарпаття може бути надійним партнером для інвесторів в українського бізнесу.

Заступниця бізнес-омбудсмена України Тетяна Коротка розповіла, що Прикарпаття різносторонньо займається релокованим бізнесом, шукає способи залучення коштів в міжнародних партнерів.

На її думку, Прикарпаття разом з іншими сусідніми областями створює систему економічної підтримки всієї східної частини України.

“Сьогодні ми вже знаходимося на етапі, коли ми починаємо відбудовувати Україну, але не перестаємо розбудовувати. Ми розуміємо, що інтерес до України надзвичайно високий та є цікаві можливості. Івано-Франківська область має всі переваги, щоб допомогти Україні встояти у війні. Має можливості для розвитку різних напрямків бізнесу”, – розповіла Тетяна Коротка.

Читайте також: На шкільну лігу "Пліч-о-пліч" від Прикарпаття зареєструвалися 1 718 команд зі семи видів спорту