Прикарпатця підозрюють у незаконних рубках дубів на мільйони гривень

Автор: Костинюк Олександр

29 Бер, 2023 14:03

Поділитись публікацією
Прикарпатця підозрюють у незаконних рубках дубів на мільйони гривень

За процесуального керівництва Спеціалізованої екологічної прокуратури Івано-Франківської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю за фактом незаконних порубок дерев, що спричинили збитки на 535 тисяч гривень (ч. 4 ст. 246 КК України).

За даними слідства, у квітні 2022 року підозрюваний разом з іншими особами здійснили незаконну порубку особливо цінної деревини в Поляницькому лісництві ДП “Болехівське лісове господарство”.

Вони самовільно зрізали 34 дуби, розпиляли та реалізували частину деревини, а решту – зберігали за місцем проживання підозрюваного.

Про це інформує “Галку” пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.

Чоловік здійснює підприємницьку діяльність у сфері торгівлі деревиною та будівельними матеріалами, тому був добре обізнаний про види дерев та порядок видачі спеціальних дозволів на використання лісових ресурсів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі СУ ГУНП в Івано-Франківській області.

У січні 2023 року йому повідомили про підозру у незаконних порубках дубів на 1,5 млн грн у Долинському спеціалізованому агролісгоспі. Обвинувальний акт у вказаному кримінальному провадженні прокурори передали до суду.