Прикарпатця засудили майже на 8 років за побиття співчарочника до смерті

Автор: Іра Блаженко

23 Тра, 2024 12:51

Поділитись публікацією
Прикарпатця засудили майже на 8 років за побиття співчарочника до смерті

19 лютого 2024 року житель села Чукалівка Івано-Франківської громади побив співчарочника металевою палицею. За кілька днів той помер у лікарні. Обвинуваченого засудили на сім років шість місяців.

Про це пише “Галка” з посиланням на вирок Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області.

33-річний мешканець села Чукалівка разом із 43-річним знайомим розпивав алкоголь у місцевій закинутій будівлі. Під час сварки молодший чоловік схопив металеву палицю, наніс 18-19 ударів, бачив, що він лежить, а тоді втік.

Чоловік помер у лікарні від завданих травм. У нього була відкрита черепно-мозкова травма з крововиливами під оболонки та речовину головного мозку, з розміжченням речовини головного мозку, переломами кісток склепіння та основи черепа, крововиливом в м`які тканини голови, під кон’юнктиву лівого очного яблука, рани та синці в ділянках голови, яка ускладнилась набряком та стисненням головного мозку.

Як відомо із реєстру судових рішень, обвинувачений неодноразово був судимий за умисні кримінальні правопорушення ч.2 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) , ч.1 ст.121 КК України (умисне тяжке тілесне ушкодження) та ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка).

У судовому засіданні він повністю визнав провину та підтвердив обставини злочину: через пів години йому подзвонив знайомий, сказав, що знайомий находиться у лікарні. Розумів, що зробив, а тому вже нікуди не йшов і чекав вдома, доки по нього прийшли працівники поліції. 

Суд призначив покарання у вигляді позбавлення волі на сім років шість місяців.