“Прикарпаття” на виїзді не втримало перемогу над “ВПК-Агро” (ВІДЕО)

17 Кві, 2021 12:38

У Дніпрі зустрічалися команди з нижньої частини турнірної таблиці. “Прикарпаття” після важливої ​​перемоги в минулому турі збільшило відрив від зони вильоту.

“ВПК-Агро” на своєму полі з 26 вересня минулого року внічию не грає – дев’ять матчів: три перемоги і 6 поразок. Було цікаво поспостерігати, чи зможуть гості перервати цю серію. Відзначимо, що іванофранківці з 26 жовтня більше одного м’яча за гру не забивають.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

А ось на цей раз гості забили вже на початку матчу. Семотюк наважився на удар з-за меж штрафного, Шеліхов відбив м’яч перед собою і Барчук виявився першим на випередженні – 0:1. Після забитого м’яча “Прикарпаття” додало в активності, цілком могло забивати ще в ряді моментів, але голкіпер грав відчайдушно, та й гравці гостей тринькали свої моменти.

А ось господарі відігралися перед свистком на перерву. Ксьонз від півкола штрафного віддав передачу верхом вперед, і Бєляєв в дотик пробив повз Новака. Перший м’яч зимового новачка “ВПК-Агро”, і це 1:1.

Після перерви гості не зменшували обертів, і на 55-ій хвилині Семотюк не зміг скористатися помилкою Шеліхова на виході, але Сухар підстрахував воротаря, заблокувавши удар півзахисником Прикарпаття. Свій момент мав і Волошинович, накрутивши поблизу штрафного суперника, але з вигідної позиції відправив м’яч по горобцях. А на 73-ій хвилині гості залишилися в меншості: Кохман відмахнувся від Бєляєва в центрі поля і отримав другу жовту.

Щоправда, і вдесятьох гості виглядали набагато цікавіше, ніж суперник. На 86-ій хвилині тільки реакція Шеліхова врятувала “ВПК-Агро”. Спочатку свіжий Хома здалеку приклався до м’яча, м’яч від рук голкіпера господарів потрапив у поперечину, на добиванні першим виявився Воробчак, але і тут Шеліхов виручив.

Перед фінальним свистком склади команд зрівнялися, це Кіча грубо в’їхав в атаці у Француза і побачив пряму червону. У підсумку, матч закінчився бойовою нічиєю, і “Прикарпаття” цілком втратило три очки у виїзному матчі.