“Прикарпаття” вдома поступилося “Оболоні”

Автор: Костинюк Олександр

21 Nov, 2021 17:23

Кияни відриваються від іванофранківців.

“Прикарпаття” мало шанс обійти Оболонь у турнірній таблиці. Для цього господарі мали перемагати. Безпрограшна домашня серія підопічних Рипана триває у чемпіонаті чотири гри: три перемоги та нічия. “Прикарпаття” з 22 серпня на своєму полі більше одного гола за матч у Першій лізі не пропускає. Безнічийна серія “Оболоні” триває у чемпіонаті вісім ігор: по чотири перемоги та поразки.

Про це пише “Галка” з посиланням на Sportarena.

На початку зустрічі команди придивлялися одна до одної. Було багато боротьби у центрі поля, але без гольових моментів. На 13-й хвилині господарі залишились у меншості. Писко збив Батальського, який виривався віч-на-віч – це видалення. А потім Матяж зі штрафного завдав першого удару у ворота.

У більшості гості додали в активності, але роботи у Піцана не було. Підопічні Іващенка грали досить одноманітно. Перший тайм завершився без голів, проте невдовзі після перерви кияни потішили своїх уболівальників.

На 52-ій хвилині “Оболонь” досягла свого. Слободян навісив із флангу, а Суханов головою пробив у кут – 0:1. Менш як за десять хвилин гості забили другий м’яч. Після подачі з кутового Безуглий скинув, а Батальський забив у порожні ворота – 0:2. Коли на 74-й хвилині Бородай отримав другу жовту, команди залишились у рівних складах. Однак навіть у рівних складах забити бодай гол престижу господарі не змогли.

У підсумку матч завершився впевненою перемогою киян. “Оболонь” закріпилася у зоні плей-офф УПЛ, хоча останні матчі її там похитнули.