Прикарпаття “зшивають” якісними дорогами: триває активний ремонт автошляху Калуш-Осмолода (ФОТО)

05 Jul, 2021 23:21

Прикарпаття “зшивають” якісними дорогами: триває активний ремонт автошляху Калуш-Осмолода (ФОТО)
П’ятого липня голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук спільно з народною депутаткою України Оленою Вінтоняк та депутаткою обласної ради Надією Левконович з робочим візитом відвідали Калуський район.

Там вони оглянули ремонт дороги місцевого значення Калуш-Осмолода. Цей автошлях має 51 кілометр, пише “Галка”.
Станом на сьогодні роботи по дорожньому покритті в межах старого Калуського району вже завершені, техніка працює у колишньому Рожнятівському районі. Загалом наразі відремонтовано 11 кілометрів, до кінця року планується оновити ще 10 кілометрів дороги.
Автошлях Калуш-Осмолода веде у Карпати, тому відремонтувати його якісно – важливе завдання для влади, каже Бойчук. Адже перш за все рівна дорога – можливість для місцевих громад та району загалом реалізовувати свій потенціал. А він великий, особливо у сфері туризму.
“До ремонту я бував на дорозі Калуш-Осмолода. Тоді вона була у незадовільній якості, а рух автомобілів – низький. Але зараз, коли автошлях активно оновлюється машин значно побільшало. Це приклад того, як програми Президента України Володимира Зеленського зшивають Україну й всі її регіони якісними дорогами та допомагають громадам розвиватися”, – зазначив голова Івано-Франківської ОДА.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry