«Прикарпаттяобленерго» проводить узгодження потужності з побутовими споживачами. Що це значить

Автор: Зелінська Таня

10 Dec, 2021 17:11

«Прикарпаттяобленерго» проводить узгодження потужності з побутовими споживачами. Що це значить

На вимогу уряду АТ «Прикарпаттяобленерго» продовжує офіційне узгодження потужності з побутовими споживачами.

Таке узгодження проводиться по всій Україні виключно з метою збору даних про потужності, закладені у договорах споживачів – ці повідомлення не означають, що фактична потужність буде обмежена енергетиками або що споживачу потрібно негайно збільшити свою договірну потужність. Мова йде лише про збір даних, інформує “Галка” з посиланням на сайт АТ “Прикарпаттяобленерго”.

Відповідно до Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 17.03.2021 № 475, клієнти компанії отримують повідомлення з інформацією про доведену потужність за їх адресою.

Таке узгодження проводиться по всій Україні виключно з метою збору даних про потужності, закладені у договорах споживачів – ці повідомлення не означають, що фактична потужність буде обмежена енергетиками або що споживачу потрібно негайно збільшити свою договірну потужність. Мова йде лише про збір даних.

1. Що таке «доведена потужність»?

Доведена (договірна) потужність — максимальна величина потужності, дозволена до використання в будь-який час (одномоментно) за кожним об’єктом споживача. По суті, це та потужність, яка закладена у договорах клієнтів, а не фактично.
Дозволена до використання потужність встановлена проектною документацією (технічними умовами), згідно з якою відбувалося приєднання до мереж, залежно від того, коли саме проводив електроенергію до свого дому.

2. Що робити, якщо прийшло повідомлення про узгодження потужності?

Радимо Вам звірити інформацію у повідомленні із наявними у Вас технічними умовами. Якщо величина потужності співпадає — нічого робити не потрібно.
Якщо ж у наявних у Вас документах зазначена інша потужність, або якщо ви проводили реконструкцію електропроводки вдома – дайте нам про це знати.

Вам необхідно заповнити відповідний Акт узгодження пропускної спроможності зовнішніх та внутрішніх електричних мереж (далі – Акт), вказавши значення потужності житлових та нежитлових приміщень, технічних цілей будинку у відповідності до погодженої проектно-технічної документації, згідно якої була проведена реконструкція електричних мереж житлового будинку. Завантажити шаблон Акту можна на сайті обленерго www.ое.if.ua в розділі «Споживачам» – Балансоутримувачам житлових будинків.

Більше про договірну потужність та про повідомлення щодо її узгодження читайте ТУТ

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry