Прихисток для 80 переселенців. У Франківську волонтери “КО-ХАТИ” відновили вже третю будівлю (ФОТО)

Автор: Борис Марія

22 Бер, 2023 17:02

Поділитись публікацією
Прихисток для 80 переселенців. У Франківську волонтери “КО-ХАТИ” відновили вже третю будівлю (ФОТО)

У березні команда проекту “КО-ХАТИ” завершила відновлення третьої будівлі, яку облаштувати як житло для переселенців.

Мова йде приміщення колишнього готелю в Івано-Франківську. Тепер тут зможуть знайти прихисток 80 мешканців. Будівля має 33 житлові кімнати. Команда проекту облаштовує їх меблями та текстилем – штори, постіль. Більшість меблів розробили самі волонтери, пише Галка.

Читайте також: У Франківську волонтери для переселенців відновили старий гуртожиток (ФОТО)

Будівля, де облаштували прихисток, перебуває у приватній власності. Оскільки раніше в ній розміщувався готель, то майже кожна кімната обладнана окремим санвузлом.

У “КО-ХАТИ” зазначають, що будинок потребував заміни опалення. Також тут замінили всі інженерні комунікації та дах. Зараз утеплюють фасад.

Так волонтери облаштовують спільну кухню та їдальню, коворкінг, дитячу кімнату і пральню, а у планах – тераса.

Ремонт та облаштування будинку обійшовся у 280 000 доларів. Фінансову підтримку надали Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини в партнерстві з гуманітарною організацією Sign of Hope, IM Swedish Development Partner та Асоціація ріелторів Івано-Франківська.

Міжнародна гуманітарна організація «Людина в біді» забезпечила побутову техніку (сушильні машини, холодильники, мікрохвильові печі тощо), постіль, побутову хімію та засоби гігієни. Благодійний фонд «Рокада» надав частину матраців, стільців, постелі та аксесуарів для облаштування житла.

Також побутову техніку, матраци, ковдри та дитячі іграшки передали з Німеччини організації DUG і Hearts for Ukraine.