Прикордонники закликають ухилянтів не тікати через Карпати, бо можна загинути

Автор: Назар Боднарчук

21 Sep, 2022 20:35

Поділитись публікацією
Прикордонники закликають ухилянтів не тікати через Карпати, бо можна загинути

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби звернулися до ухилянтів із закликом не пробувати тікати з країни через Карпати, бо можна загинути.

Зараз у гірській місцевості на високогірних ділянках кордону випало до 40 см снігу. Тож мандрівка засніженими горами може бути вкрай небезпечною для життя та здоров’я, пише Галка з посиланням на пресслужбу прикордонників.

Втім, погода ніяк не впливає на пильність прикордонників – лише у вересні на ділянці Західного регіонального управління Держприкордонслужби затримали 230 осіб, які намагалися незаконно перетнути кордон поза пунктами пропуску.

Також прикордонники додали, що цьогоріч на ділянці відповідальності Мукачівського прикордонного загону зафіксовано 11 випадків загибелі військовозобов’язаних чоловіків, які намагались незаконно перетнути кордон.

Десятеро із них потонули, перепливаючи Тису, ще один помер від переохолодження, долаючи засніжене високогір’я. Двоє були доставлені у лікарню з обмороженнями кінцівок. Інший чоловік, тікаючи від прикордонників, зістрибнув із бетонного берегоукріплення р.Тиса, впав та отримав подвійний перелом ноги.