“Прикро, що це сталося”, – Марцінків про звільнення Залужного

Автор: Андрій Макітра

09 Лют, 2024 15:07

Поділитись публікацією
“Прикро, що це сталося”, – Марцінків про звільнення Залужного

Голова Івано-Франківської громади Руслан Марцінків прокоментував звільнення з посади Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Марцінків назвав таке рішення прикрістю та ударом по армії.

Про це пише “Галка” з посиланням на етер каналу РАІ від 8 лютого.

“Прикро, що це сталося. Нам ще не вистачає внутрішніх таких речей. Хотів би усіх закликати: у нас є єдина сьогодні цінність – це існування української державності. Це питання, повинно нас всіх об’єднувати, як би не хотів ворог нас роз’єднати. Тому це прикро – це ухвалене рішення.

Вважаю, що сьогодні саме Залужний уособлює сотні тисячі наших бійців, захисників ЗСУ. Це удар по армії. Це удар по певних бойових частинах. Але вірю, що це не спричинить якихось наслідків на фронті, бо це дуже важливо. Нам дуже складно зараз”, – розповів Руслан Марцінків.

Як писала Галка, про відставку Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного написав міністр оборони Рустем Умєров. Ще раніше Залужний зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Після неї він сказав, що «усі повинні змінитись та адаптуватись до нових реалій».

На посаду Головнокомандувачем ЗСУ президент України Володимир Зеленський призначив генерал-полковника Олександра Сирського, який раніше очолював Сухопутні війська.

Читайте також: У франківській поліклініці №4 оновили гінекологічний кабінет (ФОТО)