Прикинувся залицяльником з Лондона: шахрай видурив у прикарпатки 607 тисяч гривень

Автор: Жанна Головенко

30 Nov, 2023 13:03

Поділитись публікацією
Прикинувся залицяльником з Лондона: шахрай видурив у прикарпатки 607 тисяч гривень

Задля фінансових афер шахраї все частіше грають на людських емоціях і почуттях. Так романтичне знайомство з іноземцем коштувало мешканці Прикарпаття 607 тисяч гривень. 

Про це пише Галка з посиланням на Поліцію Івано-Франківської області.

Жителька Галицької громади розповіла поліції, що в соцмережах познайомилась з чоловіком, який проживає у Лондоні. Вони спілкувалися майже місця, а тоді шахрай сказав, що начебто надіслав їй посилку з дорогоцінними подарунками та грошима. 

Згодом з іноземного номера телефону до жінки зателефонував невідомий, який представився агентом кур’єрської компанії. За його словами, необхідно було оплатити штраф за митний контроль за посилку.
 
Прикарпатка кількома платежами переказала на вказаний банківський рахунок майже 607 тисяч гривень. Однак посилку так і не отримала.
 
Як писала Галка раніше, романтичне знайомство в мережі обернулось втратою грошей і для франківки. За схожою схемою аферисти виманили в жінки майже півмільйона гривень
 
Поліціянти дали декілька порад як не стати жертвою злочину при знайомстві в інтернеті: 
  • не довіряйте заманливим пропозиціям знайомого з мережі;
  • не вступайте в довірливу розмову, листування з невідомими особами в мережі;
  • не довіряйте віртуальному залицяльнику який повідомляє, що купив вам подарунок, або ж відправив в Україну дорогоцінні речі, але не може оплатити мито. Аферист, як правило, пропонує заплатити за посилку;
  • ігноруйте запити на листування від незнайомців та у жодному разі не перераховуйте гроші;