“Примхи” акумулятора мобільного телефону

09 Кві, 2024 19:02

Поділитись публікацією
“Примхи” акумулятора мобільного телефону

Зараз спробуємо знайти відповіді на запитання, які часто зустрічаються: “Чому в телефоні швидко розряджається батарея і яким чином із цим боротися?”. Способів вирішення цієї проблеми дуже багато, так само як і причин її появи.

Почнемо з того, що розглянемо кілька лайфхаків щодо продовження життя акумулятора, а закінчимо порадами з відновлення виснаженого АКБ або покупкою нового тут https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/.

Куди зникає енергія?

Найненажерливіші споживачі мобільного телефону — це приймальні модулі мережі, блютуз, Gps і Wi-Fi. Варіанти економії:

  • з мобільною мережею не так все просто, оскільки це основне джерело зв’язку і основна функція в роботі смартфона. Якщо телефон розрахований на дві сім карти, то відключивши ту, яка на даний момент не використовується, вийде істотно знизити витрату енергії. Також можна відключати режим передачі даних, коли потреби в мобільному інтернеті немає.
  • що стосується інших модулів, то тут все простіше, функції wi-fi, bluetooth і gps можна вмикати в міру необхідності, а за допомогою віджетів, виведених на головний екран, можна істотно прискорити управління.

Друге місце за кількістю споживаної енергії посідає екран і є три способи, щоб мінімізувати витрату енергії:

  1. Знизити рівень яскравості до комфортного мінімуму;
  2. Встановити автоматичне регулювання яскравості залежно від освітлення;
  3. Задати час автоматичного вимкнення екрана після блокування.

Частенько заряд батареї “з’їдають” додатки, якими ви навіть не користуєтеся, тому стежте за програмами, які ви встановлюєте, і негайно видаляйте ті, якими користуватися найближчим часом не плануєте.

Кардинальні міри вирішення проблем з автономнiстю

Якщо телефон, як і раніше, витрачає заряд акумулятора дуже швидко, то настав час для кардинальних заходів:

  1. Скидання до заводських налаштувань поверне стан ПЗ мобільного пристрою в початковий стан;
  2. Калібрування акумулятора полягає в проведенні декількох циклів повної зарядки-розрядки.

У тому випадку, якщо жодна з порад не допомогла виправити проблему зі швидким розрядженням акумулятора, значить настав час замінити накопичувач енергії на новий. Потрібну модель АКБ до смартфону meizu можна знайти після переходу за цим посиланням https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/meizu. Якщо у вас прилад бренда LG, то нову батарею шукайте тут  https://www.aks.ua/catalog/akkumulyator-dlya-mobilnogo-telefona/brand/lg.

*реклама