Природа людського буття: фотороботи десятків митців з Польщі й України презентували у Франківську (ФОТО)

Автор: Застава Максим

24 Jan, 2023 20:10

Поділитись публікацією
Природа людського буття: фотороботи десятків митців з Польщі й України презентували у Франківську (ФОТО)

У підземному переході “Ваґабундо” 24 січня відкрили спільну українсько-польську фотографічну виставку “Границі”. Побачити наживо її можна буде до сьомого лютого.

Як пояснюють митці, “Границі” – це про природу людського буття.

“Кожен з нас в більш чи менш радикальний спосіб отримав певний досвід. З іншої сторони наше існування пов‘язане також з внутрішнім прагненням і потребою досвідчити щось необмежене. Та обмеження супроводжують нас в мандрівці життя, як горизонт, який окреслює кордони світу мандрівника. Він далекий, здається недосяжним і звужує наше пізнання. Спроби перетнути цей горизонт вичерпують наші сили. Та попри все ми бажаємо перемогти обмеження і йдемо вперед з надією, що це в нас вийде”, – пояснюють автори робіт.

До виставки долучили роботи понад 20 українських і польських митців, серед яких: Юрій Бакай, Мартіна Бєняж, Пьотр Хшановський, Мар‘яна Глинська, Юлія Гомеляк, Павел Якубовський, Микола Калитчук, Ростислав Кондрат, Малґожата Кожец, Аґнєшка Мац Ухман, Тетяна Павлик, Дмитро Петрина, Олександр Плаксін, Анджей Потера, Елжбєта Рокош, Єжи Скіба, Яна Стефанишин, Аґнєшка Шафірська, Денис Трофімов, Катажина Варанська, Кшиштоф Вронський, Артур Висоцький, Мачєй Здун, Яцек Зембронь.

Серед відвідувачів виставки – кореспондент видання “Галка” Юрій Валько, який ділиться з читачами фотографіями з відкриття.