Приїхав помолитися за діточок, які хворіють – Глава УГКЦ Святослав у Франківській обласній дитячій лікарні (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

31 Тра, 2021 10:46

Приїхав помолитися за діточок, які хворіють – Глава УГКЦ Святослав у Франківській обласній дитячій лікарні (ФОТО, ВІДЕО)

До Дня захисту дітей Патріарх Святослав 31 травня відвідав Івано-Франківську обласну дитячу клінічну лікарню.

Читайте також: «Об’єднатись та допомогти»: у Франківську думали, як соціалізувати людей з інвалідністю (ФОТО)

Також він зустрічається з колективом та пацієнтами закладу.  Так хоче привернути уваги громадськості до проблематики захисту дітей, адже першого червня у всьому світі відзначають Міжнародний день захисту дітей.

За словами організаторів зустрічі, діти потребують захисту та піклування не лише 1 червня, а щодня. Саме тому візит Патріарха Святослава покликаний наголосити на тому, що доступна, якісна та безпечна медицина для дітей – обов’язок громади і держави.

“Вдячний Богу, що можу бути тут зараз. Пан Тарас кілька років тому запрошував відвідати цю лікарню. Я сьогодні приїхав сюди, аби помолитися за діточок, які хворіють. Висловити слова підтримки і солідарності з матерями, батьками, які переживають за своїх діточок. Які сподівання і переживання, надії, вкладають у руки лікарів. Нехай Боже благословення і молитва будуть додатковим ліком, який допоможе побороти будь-яку хворобу”, – сказав Патріарх Святослав.

Також Святослав наголосив, що важливо фінансово підтримувати медичні заклади. Аби українці, зокрема дітки, не шукали медичної допомоги закордоном. Він благословив усіх присутніх – медиків, пацієнтів та їх батьків, пише “Галка”.

За словами генерального директора ОДКЛ Тараса Мельника, сьогодні – перший візит Глави УГКЦ з перспективою співпраці для підвищення якості надання медичних послуг.

“Нема жодної лікарні в світі, яка живе на рахунок бюджету чи своїх зароблених коштів. Ми робимо такий імідж, який би робив престижним допомогу нашому закладу, в тому числі завдяки цьому візиту.

В першу чергу чекаємо допомоги в онкогематології. Маємо там кваліфікований персонал, але завжди потребуємо оновлення умов лікування. В першу чергу хочемо мати наркозний апарат для оперативного втручання. Також було б добре зробити у відділенні ремонт, індивідуальні палати з мікрокліматом”, – сказав Тарас Мельник.

Медики та пацієнти онкогематологічного відділення подарували Святославу подарунок. Хворі дітки зробили на плакаті відбитки своїх долонь, у яких вписали побажання для Глави УГКЦ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лікарям бажаю чим більше добрих новин для дітей і їх батьків, – Глава УГКЦ зустрівся з медиками Франківської ОДКЛ (ФОТО)

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • exciting 1
  • like
  • exciting
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...