ПС: Влада звільнила заступника Державної реєстраційної служби за реєстрацію партії «Правий сектор»

Автор: Турій Роман

28 May, 2014 15:47

Поділитись публікацією
ПС: Влада звільнила заступника Державної реєстраційної служби за реєстрацію партії «Правий сектор»

«Правий сектор» опублікував заяву, в якій йдеться про те, що влада переслідує чиновників, які дали добро на реєстрацію партії «Правий сектор».

Зокрема у заяві сказано, що «влада почала мстити посадовим особам Державної реєстраційної служби України за реєстрацію Політичної партії «Правий сектор». 27 травня 2014 року рішенням Кабінету Міністрів України було звільнено Інну Завальну з посади Першого заступника Державної реєстраційної служби. Інна Завальна була відповідальною особою за прийняття рішення про реєстрацію Політичної партії «Правий сектор» і, незважаючи на шалений тиск «згори», прийняла законне рішення про реєстрацію «Правого сектора» як політичної партії».

У ПС відзначають, що вони засуджують дії влади, зокрема, політично вмотивовані кадрові чистки і призначення на вищі керівні посади у державі. Політична партія «Правий сектор» вимагає від Уряду України прозорої кадрової політики, виходячи з професійних та моральних якостей посадовців, а не політичної доцільності, партійних квот та помсти.

Свої вимоги ПС завтра висловить на протесті під Кабміном.