ПС закликає громадян взяти участь у вишколах. Кожен має вміти захистити свою сім’ю, чи то від окупанта, чи то від грабіжника

Автор: Турій Роман

01 Sep, 2014 09:10

Поділитись публікацією
ПС закликає громадян взяти участь у вишколах. Кожен має вміти захистити свою сім’ю, чи то від окупанта, чи то від грабіжника

Правий сектор закликає жителів Прикарпаття зголошуватися на проходження спеціальних вишколів. Сьогодні багато хто говорить, що як треба буде, то піде воювати. Але як така людина може воювати, якщо навіть не тримала в руках зброю. Саме тому потрібні такі вишколи.

Про це в коментарях виданню www.galka.if.ua повідомили в коломийському Правому секторі.

Там кажуть, що на вишколах вчать поводитися зі зброєю, є стрільби, вчать тактичних та інженерних дій. Окрім того, приїжджають медики, які вчать надавати невідкладну допомогу.

«Вишкіл триває протягом двох тижнів. Але, якщо людина бачить, що то не її, побула два-три дні і це зрозуміла, то вона може спокійно собі поїхати геть. Ми не армія, ми нікого насильно не тримаємо», – говорять в коломийському Правому секторі.

Також там відзначають, що проходження вишколу не означає того, що учасник має йти воювати на Схід, це зовсім не обов’язково.

«Ми закликаємо пройти вишколи для себе . Вони потрібні кожному, щоби захистити себе і свою родину не тільки від агресора, а від грабіжника чи якогось маніяка», – кажуть в ПС.

Охочих пройти вишкіл закликають зголошуватися за телефонами

Івано-Франківськ – 097 587 87 29

Коломия – 066 111 26 57