Психологи франківського вишу навчали працівників тюрем розпізнавати суїцидальні настрої серед в’язнів (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

19 Жов, 2020 09:13

Психологи франківського вишу навчали працівників тюрем розпізнавати суїцидальні настрої серед в’язнів (ФОТО)

15 жовтня Прикарпатський національний університет започаткував новий напрям роботи – тренінги з психології конфліктів та суїцидальної поведінки серед осіб, які відбувають покарання в установах виконання покарань.

Читайте також: Франківський виш вдруге поспіль визнали лідером інновацій в освіті (ФОТОФАКТ)

Перед початком роботи відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Західним міжрегіональним управлінням з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України. Відповідний документ підписали ректор університету Ігор Цепенда та начальник Західного міжрегіонального управління Віктор Кощинець.

Про це інформує “Галка” з посиланням на сайт Прикарпатського національного університету.

Основним напрямом партнерства є співпраця у сфері освіти, підвищення професійної підготовки персоналу, підвищення кваліфікації, практичного навчання, інформаційно-консультативної діяльності правового регулювання.

“Дуже важливий для всіх нас захід. Адже, на перший погляд, стажування та тренінги вже ввійшли в наше життя, але, з іншого боку, ми ще раз цим самим підкреслюємо роль університетів, яка полягає в тому, щоб не лише давати освіту молодим людям, а й брати на себе великі зобов’язання перед суспільством – давати освіту впродовж життя”, – зазначив ректор Ігор Цепенда.

Ректор також наголосив, що започаткований проєкт стане моделлю для багатьох інших проєктів, які будуть пов’язані зі співпрацею університету з різними інституціями. На думку ректора синергія, з одного боку теоретиків-науковців, а з іншого – практиків, дасть добрі результати для обох сторін.

“Вдячний ректору Прикарпатського університету Ігорю Цепенді, який відгукнувся на цю пропозицію. Ми сьогодні розпочинаємо нашу співпрацю серією тренінгів для працівників Західного міжрегіонального управління. Це буде добрий досвід, який в подальшому змогли б перейняти й інші регіони нашої країни”, – сказав Віктор Кощинець.

15-16 жовтня у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю на базі Центру інноваційних освітніх технологій PNU EcoSystem Прикарпатського національного університету пройшла серія тренінгів для заступників начальників із соціально-виховної та психологічної служби установ Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України з Івано-Франківської, Волинської, Рівненської, Закарпатської, Львівської та Тернопільської областей.

Тренерами були науковці-психологи факультету психології ПНУ. Тематика роботи тренінгів стосувалася питань психології конфліктів та суїцидальної поведінки серед в’язнів, які відбувають покарання. По завершенні кожен із учасників отримав відповідний сертифікат.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...