Пугачову позбавили театру за її позицію по Україні?

Автор: Вадим Войтик

15 Jul, 2014 21:31

Поділитись публікацією
Пугачову позбавили театру за її позицію по Україні?

Театр пісні Алли Пугачової в Санкт-Петербурзі не буде побудований. Компанії, вже вклали в цей проект близько 100 мільйонів рублів, в шоці. За словами Євгена Фінкельштейна (глави корпорації PMI і власника контрольного пакета акцій будівництва) справу застопорили чиновники міста.

Читайте також: Олексій Арестович став персоною року за запитами українців у 2022 році, - Google

Тепер інвестори намагаються стягнути втрачені гроші – адже за оренду землі під майбутній комплекс вони щокварталу платили 2,5 мільйона рублів. Якщо врахувати, що «орендні» гроші вносилися справно, а проект змінювався під нові вимоги містобудівників кілька разів, в театр вкладена, дійсно, колосальна сума.

Але минулого тижня інвестори і Алла Борисівна були проінформовані чиновниками Петербургу про подальшу неможливість реалізації проекту. На нараді в Комітеті з будівництва Санкт-Петербурга обговорювалася скасування Постанови уряду № 1246, на підставі якого ділянка перебувала в оренді з 2011 року, і за який Театр пісні Алли Пугачової справно платив.

Алла Пугачова вирішила не чекати, чим закінчиться обговорення, і відмовилася від реалізації планів щодо створення культурно-ділового центру в Пітері і від самої ділянки на Морський набережній. А юристи Театру пісні Алли Пугачової відправили лист до про розірвання договору оренди, з проханням повідомити про терміни повернення фактично витрачених коштів.

Як відомо, Алла Пугачова останнім часом неодноразово висловлювала свою критичною позицію щодо української політики Путіна. Ймовірною останньою краплею влади Россії стала її репліка після смерті відомої опозиціонерки Валерії Новодворської:

“Якщо на похорон Новодворської прийдуть 1 мл. людей, то Путіну хана.”\

Також Алла Пугачова і ряд інших діячів виступили на захист Макаревича з листом на ім’я президента РФ Володимира Путіна, прем’єра Дмитра Медведєва, генерального директора “Первого канала” Костянтина Ернста, Держдуми і Ради федерацій.

“Ми звертаємося до президента, уряду, усіх партій, засобів масової інформації із закликом не допустити цькування відомого музиканта, рішуче припинити спроби розв’язання ідеологічних погромна кампаній!”, – йшлося у листі Пугачової.