Путін планує відправляти на Донбас бойових роботів?

Автор: Вадим Войтик

21 Jan, 2015 03:21

Путін планує відправляти на Донбас бойових роботів?

Росія відповість на тиск ззовні, а військове будівництво буде вести з ухилом на високі технології. Про це заявив президент Володимир Путін під час засідання Військово-промислової комісії.

Читайте також: Колишні в’язні Кремля закликали Зеленського не використовувати боротьбу з Медведчуком для атак на Порошенка

Квадроциклом, продемонстрованим Путіну, керує не людина, а робот-аватар. Такий солдат-термінатор стріляє по мішенях, п’ять влучень з п’яти. Людина, що керує аватаром, знаходиться далеко від нього і командує роботом дистанційно за допомогою комп’ютера.

Картина ніби з фантастичного фільму – такі враження президента. На засіданні військово-промислової комісії Путін заявив, що саме на такі – перспективні, потужні і при цьому порівняно не дорогі проекти Росія і робить ставку.

Попри вельми непросту економічну ситуації Росії, військово-промисловий комплекс країни залишається одним з ключових пріоритетів. Більше того, Путін у 2015 році має намір збільшити фінансування фонду перспективних досліджень, якому поставлене завдання домогтися революційних досягнень у створенні нових видів озброєнь.

Фонд перспективних досліджень розробив 49 проектів, і половина з них вже реалізується. Мова йде, твердять російські чиновники, саме про проривні технології, які не мають світових аналогів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry