ПУТІН ПОЧАВ ВІЙНУ. В УКРАЇНІ ВИБУХИ І ВВЕЛИ ВОЄННИЙ СТАН

Автор: Турій Роман

24 Лют, 2022 07:23

Поділитись публікацією
ПУТІН ПОЧАВ ВІЙНУ. В УКРАЇНІ ВИБУХИ І ВВЕЛИ ВОЄННИЙ СТАН

Президент Росії Володимир Путін виступив з екстреним зверненням до громадян, в якому повідомив про рішення щодо військової операції на Донбасі. В різних містах України стаються вибухи.

Про це йшлося у звернення Путіна, яке показали в ефірі телеканалу “Росія-24”.

Мною прийнято рішення про проведення спеціальної військової операції (щодо захисту Донбасу – ред.). Її мета – захист людей, які протягом восьми років зазнають знущань, геноциду з боку київського режиму”.

“Росія не допустить появи в України ядерної зброї. До планів РФ не входить окупація українських територій. Вся відповідальність за можливе кровопролиття буде повністю на совісті українського режиму”.

Ми прагнутимемо демілітаризації та денацифікації України. НАТО підтримує українських неонацистів, які ніколи не вибачать кримчанам їх вибір та полізуть до Криму. Наші дії – самозахист від погроз. 

Звернуся до військовослужбовців України: батьки, діди та прадіди не для того билися з нацизмом, щоб сьогодні служити антинародній хунті. Складіть зброю та зможете безперешкодно повернутися додому. 

Вся відповідальність за кровопролиття лежатиме на київському режимі. Ми готові до всього. Для всіх збоку, хто намагатиметься завадити: відповідь Росії призведе до таких наслідків, з якими ви ніколи не стикалися.”

Пряма мова Зеленського: 

“Вранці Путін оголосив про ведення спеціальної військової операції на Донбасі. Росія здійснила удари по нашій військовій інфраструктурі та наших прикордонниках. У багатьох містах України було чутно вибухи. Ми вводимо воєнний стан по всій території України”.

Зеленський додав, що хвилину тому провів розмову з президентом США Джо Байденом, і вони  вже почали готувати міжнародну підтримку.

“Сьогодні від вас потрібно – спокій, по можливості залишайтеся вдома. Ми працюємо, армія працює, працює весь сектор безпеки і оборони. На зв’язку з вами буду постійну я, РНБО, Кабінет міністрів. Незабаром я знову вийду на зв’язок.

Без паніки, ми сильні, ми всіх переможемо, бо ми це Україна. Слава Україні”.