Путін у начебто прямому ефірі вирішує чи визнавати “незалежність” так званих ДНР і ЛНР (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Автор: Вадим Войтик

21 Feb, 2022 16:04

Путін у начебто прямому ефірі вирішує чи визнавати “незалежність” так званих ДНР і ЛНР (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У Москві відбувається засідання Ради безпеки Російської Федерації. За його підсумками ймовірно буде ухвалено рішення про визнання терористичних “ДНР” і “ЛНР” як “незалежних” держав. Під час виступів учасників прозвучали пропозиції і про негайну анексію цих територій та їх включення в склад Росії.  

Читайте також: Путін вводить військових у Нагірний Карабах, бо Баку і Єреван домовилися про мир

Засідання Ради відкрив особисто Путін.

“Після кривавого держперевороту частина мешканців цієї країни його не прийняла. Люди заявили, що вони формують дві незалежні республіки. З цього моменту почалося протистояння київської влади та людей, що мешкають на  Донбасі.

Росія робила все, щоб забезпечити мир. І тим не менше київська влада провела двічі каральні операції. І вочевидь зараз починає третю. Люди вимушені перебратися в підвали, і тепер сидять там.

Київська влада не збирається виконувати мінські домовленості, вони про це заявили самі, і на найвищому рівні.

Враховуючи звернення Донецької народної республіки та Луганської народної республіки, звернення Державної думи Росії нам слід порадитися і ухвалити рішення.”

За кілька хвилин до виступу Путіна російські канали показали звернення ватажків ОРДО Дениса Пушиліна і ОРЛО Леоніда Пасічника до президента Росії Володимира Путіна з проханням визнати “незалежність” так званих “республік”.

Міністр закордонних справ Сергій Лавров зазначив, що Україна не виконує мінські домовленості і інтрпретує їх на свій хибний погляд.

Дмитро Козак заявив, що Україні абсолютно не потрібен Донбас. Українці, за його словами, помилково всю вину за війну перекладають на Росію. І не хочуть виконувати мінські домовленості.

На запитання Путіна Козак висловив впевнення, що Україна ні з мінськими угодами, чи без них, не хоче повертати Донбас.

“Ми зрозуміли, що перспектив ніяких немає”, – прокоментував цю промову Путін.

Далі виступив директор ФСБ Росії Олександр Бортников. За його словами, з ОРДЛО в Росію за останні дні виїхали 68 тисяч біженців. Він ще раз нагадав, що на кордон з Росією цієї ночі вийшли “дві диверсійні групи”, росіяни їх знищили, одного українського військового нібито взяли у полон.

Міністр оборони РФ Сергій Шойгу заявив, що українці прицільно б’ють по позиціях так званих ЛНР і ДНР. Росіяни підрахували, що в зоні ООС перебувають 59 тисяч українських військових, вони нібито концентрують важку військову техніку.
Окремо Шойгу наголосив, що Україна має можливості відновити програму ядерного озброєння, і це дуже небезпечно. Потужності і можливості України тут він оцінив вище, ніж Ірану.

Після цього колишній президент Росії, заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медвєдєв заявив, що на його думку, Донбас Україні не потрібен, для неї це розмінна монета, яку обстрілюють і знищують. Він висловив впевненість, що так звані ЛНР і ДНР варто визнати “незалежними”, як це було з Південною Осетією та Абхазією.

“В чомусь нам простіше зараз, ми не знали, яка буде реакція світу. Зараз ми знаємо, що буде відбуватися, ми знаємо всі пропозиції по санкціях. Ми розуміємо, що тиск буде безмежним, але ми знаємо, як цьому протистояти. У нас є досвід. Він показав, що буде важко, але з часом світ прийде і сам буде просити перемовин по безпеці, відновити співпрацю у всіх напрямках. Бо Росія для США і ЄС значить набагато більше, ніж Україна. Гострих кутів треба уникати, але через деякий час ситуація буде охолоджуватися”, – сказав Медвєдєв.

Він висловив думку, що варто визнати “незалежність” так званих “ЛНР” і “ДНР”.

Глава думи РФ В’ячеслав Володін ще раз повторив звернення своїх депутатів і попросив Путіна визнати “незалежність” окупованих Росією територій.

Уродженка України Валентина Матвієнко нагадала присутнім про те, як Росія захистила мешканців Криму від натовпів озброєних бандерівців та поставила риторичне запитання, як Україна може не любити Росію, коли та весь час тільки лиш допомагала і ніколи не втручалася?

“Настав час вирішувати”, – підсумувала свій потік свідомості голова верхньої палати “парламенту” Росії.

На думку голови російського уряду та директора ФСБ треба поставити останню вимогу президенту США щодо виконання Україною вимог Москви, і у випадку відсутності належної відповіді за день-два визнавати “республіки” Донбасу, не боячись санкцій.

“Ми багато місяців ведемо підготовку до визнання ЛНР і ДНР, – заявив голова уряду Росії Мішустін. – Ми готуємося до імпортозаміщення, вирішення питань по фінансовим ринкам.

Прозвучали також пропозиції негайно включати “республіки” до складу Росії і про визнання “республік” у межах адміністративних областей України, включаючи Маріуполь.

“Нам треба йти далі”, – заявив з трибуни Віктор Золотов, очевидно маючи на увазі те, що самопроголошеними “республіками” справа не обмежиться.

Путін пообіцяв хвалити рішення сьогодні та закрив засідання.

У мережі з’явилися повідомлення, що засідання Ради безпеки Росії транслюється в запису. На годиннику Шойгу час відставав на п’ять годин, а порядок виступаючих в різних планах відрізнявся.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry