ПУТІН ВИЗНАВ НЕЗАЛЕЖНИМИ «ДНР» та «ЛНР» (НОВИНА ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Автор: Єва Жасминова

21 Feb, 2022 20:26

ПУТІН ВИЗНАВ НЕЗАЛЕЖНИМИ «ДНР» та «ЛНР» (НОВИНА ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Президент Росії Володимир Путін ухвалив рішення про визнання незалежності так званих ДНР та ЛНР. 

Читайте також: Вивід військ, відмова від НАТО, гарантії безпеки. Financial Times розказала про начебто прогрес у мирних перемовинах

Про це він повідомив Президента Франції та Федерального канцлера ФРН. Як інформує сайт Кремля у відповідь обидва “висловили розчарування таким розвитком”.

“Українці це частина нашої історії, вони здавна називали себе росіянами та православними. Серед українців багато наших співробітників, родичів, ми пов’язані кровними вузами. Що зараз відбувається? Сучасна Україна була цілком і повністю створена росією, Більшовицькою росією”, – повідомив путін під час онлайн-ефіру на каналі Россия 24.

Також путін назвав розвал СРСР помилкою і додав, що саме Ленін є творцем України.

“Вдячні потомки позносили пам’ятники Леніну. Це у вас називається декомунізація? Ну що ж, не варто зупинятися на половині шляху. Ми покажемо вам, що таке декомунізація. Бацила націоналістичних амбіцій нікуди не ділась. Радикали і націоналісти в Україні приписують собі здобуття незалежності, проте розпад Соціалістичної росії на їхній совісті. Наш народ признав розпад СРСР, признав незалежність держав. Наша країна допомагала Україні, адже були прохання про фінансову допомогу. росія завжди чесно та відкрито співпрацювала з Україною, з повагою ставлячись до її територій. Замість дружби і діалогу відбувалось утриманство, Україна вибивала преференції та намагалась повністю спростувати те, що об’єднує наші країни. Ксенофобія, неонацизм і русофобія це те що зараз відбувається. Політику в Україні проводили під диктовку радикалів”, – каже путін.

Також він сказав, що Майдан довели до державного перевороту а також повідомив, що Майдан спонсорували з США.

“Влада переслідувала та публічно принижувала тих, хто був проти держперевороту. В Одесі заживо спалили учасників мирної акції. Злочинців цих акцій не шукають, але ми знаємо їх імена і зробимо все, щоб покарати їх. Майдан не привів Україну до Незалежності. Країна розколота. Багато українців поїхали на заробітки, в умовах пандемії країну покинули медпрацівники. Виросли тарифи на газ та електроенергію, в багатьох людей немає грошей щоб просто вижити. Чому так? Тому, що придане від Радянського Союзу промотали і розтягли по кишенях. Розвал української економіки відбувається через мережу закордонних радників, вони напряму впливають на всі гілки влади. В Києві продовжують розправу над православною церквою. Влада не реагує на прохання віруючих та духовенства. Відмовляєтесь від власного минулого? “, – каже путін.

Далі він підписав документи про визнання “ДНР” і “ЛНР”. А також підписав документи про дружбу та співпрацю з цими “республіками”.

Як писала Галка раніше, Путін у начебто прямому ефірі вирішує чи визнавати “незалежність” так званих ДНР і ЛНР.

У Москві відбулося засідання Ради безпеки Російської Федерації. За його підсумками мали ухвалити рішення про визнання терористичних “ДНР” і “ЛНР” як “незалежних” держав. Під час виступів учасників прозвучали пропозиції і про негайну анексію цих територій та їх включення в склад Росії.  

Читайте також: росіяни кажуть, що захопили в полон “українського диверсанта”.

До слова, Путіну пропонують розширити межі “ЛДНР”: Від Маріуполя і далі.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry