Путін звернувся до ополченців

Автор: Людмила Баран

29 Aug, 2014 12:00

Поділитись публікацією
Путін звернувся до ополченців

В своєму зверненні президент РФ попросив бойовиків створити гуманітарний коридор для військових, які воюють “не з власної волі, а за наказом влади”, щоб вони “повернулися до своїх матерів”. 

 Зверненні до проросійських бойовиків було оприлюднене в ніч на п’ятницю.

“Очевидно, що ополчення досягло серйозних успіхів у припиненні силової операції Києва, що представляє смертельну небезпеку для населення Донбасу і вже призвела до величезних жертв серед мирних жителів.

В результаті дій ополчення велика кількість українських військовослужбовців, що беруть участь у військовій операції не з доброї волі, а виконуючи наказ, потрапило в оточення.

Я закликаю сили ополчення відкрити гуманітарний коридор для українських військовослужбовців, які опинилися в оточенні, для того, щоб уникнути безглуздих жертв, надати їм можливість безперешкодно вийти з району бойових дій, возз’єднатися зі своїми сім’ями, повернути їх матерям, дружинам і дітям, терміново надати медичну допомогу пораненим в результаті військової операції.

Російська сторона, у свою чергу, готова і буде надавати гуманітарну допомогу населенню Донбасу, що страждає від гуманітарної катастрофи.

Я знову закликаю владу України негайно припинити бойові дії, зупинити вогонь, сісти за стіл переговорів з представниками Донбасу, вирішувати всі проблеми, що накопичилися виключно мирним шляхом”.