П’ять головних переваг IPhone

23 Чер, 2020 20:29

П’ять головних переваг IPhone

Перший смартфон Apple з’явився більше десяти років тому. Новинка викликала справжній фурор, і в перші ж вихідні було продано більше 300 тис. пристроїв.

При цьому новинка не викликала негативу у 99% користувачів. Такого ще не вдавалося нікому.

Головні переваги: топ-5

Після виходу першої моделі світ був поділений на тих, у кого є IPhone, та на тих, хто користується іншими смартфонами. Деякі люди до сих пір не розуміють в чому перевага електроніки Епл. Тому саме для них ми підготували топ-5 переваг:

 1. Уміння викликати подив. Ще до виходу чергової версії користувачі дізнаються з преси та інтернету, що нового буде в Айфоні. Ця інформація викликає цікавість, тому за новою моделлю вишиковуються у чергу. Але навіть після виходу пристрою та його покупки користувач приємно здивований новими можливостями.
 2. Адекватна вартість. З кожним роком продукція стає більш доступною. Звичайно, новинки коштують дорожче, а ось попередні моделі по кишені абсолютно кожному покупцю. При цьому показники потужності та швидкодії майже не втрачаються: навіть моделі трирічної давнини можуть дати фору сучасним пристроям на Андроїді.
 3. Мінімум налаштувань. Розробники просто видалили деякі можливості, які не відіграють ніякої ролі, але негативно впливають на швидкодію. Завдяки цьому Айфонами стало користуватися ще зручніше.
 4. Користувачі знають, який смартфон буде у них наступним. Якщо раніше стояло питання, який пристрій купити в майбутньому, то зараз чітко зрозуміло, що це буде саме Айфон.
 5. Велика кількість аксесуарів на будь-який смак. Виробники аксесуарів випускають їх спочатку саме для Айфонів. Це ж стосується і програм, ігор, корисних додатків.

Висновок

Айфон – це не лише статусність. Це зручність, швидкодія та велика кількість інших переваг. Майже всі, хто користувався гаджетами Епл, надалі обирає саме їх. Вищенаведені аргументи – це далеко не єдині 5 переваг. Насправді їх десятки, якщо не сотні. Тому перед покупкою нового електронного пристрою для зв’язку та розваг не потрібно довго думати: оптимальним вибором стане саме Айфон.

*на правах реклами

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

 • like 3
 • like
3
Подобається
 • like
 • exciting
 • laugh
 • surprise
 • sad
 • angry

Loading...