Сьогодні більшість із нас активно користується не лише українськими, а й світовими інтернет-магазинами. Найбільшу популярність серед них мають маркетплейси, де представлено тисячі компаній. Такі сервіси дають кожному можливість купити і продати товари.
Які сервіси вважаються найкращими?
Найбільшими за кількістю товарів та обігом є такі інтернет-сервіси:
- Aliexpress;
- eBay;
- Amazon;
- Wildberries;
- Rakuten.
На більшості з них ціна реєстрації компанії мінімальна або взагалі відсутня. Необхідно просто створити акаунт, надати всі необхідні дані, передати товари на склад маркетплейса.
Aliexpress — китайський магазин, який працює у 230 країнах світу. Він був створений у 2010 році, а на сьогодні визнаний одним із найуспішніших. На Аліекспресі можна побачити меню 18 мовами, замовити товари з десятків категорій. Мобільний додаток цього магазина завантажено більше 600 млн разів, за місяць сайт відвідує більше 200 млн користувачів. Працювати продавцем на платформі Алі можуть ФОПи та юридичні особи.
Аналогічний масштаб має і американський маркетплейс Amazon. Цей майданчик дає можливість продавати товари в усьому світі, має 300 млн активних покупців у різних країнах. Щомісяця сайт відвідують близько 2 млрд користувачів. Тут можна продати все — від техніки до книжок.
Wildberries спеціалізується на продажах взуття та одягу. В асортименті близько 28 тис брендів зі всього світу. Щодня на цьому майданчику оформлюють 750 тисяч замовлень. Звичайному магазину про таку аудиторію та показники можна хіба що мріяти.
Переваги роботи з міжнародними сервісами продажу
Переваги співпраці з міжнародними маркетплейсами можна помітити неозброєним оком. По-перше, продавець відразу отримує доступ до величезної аудиторії. По-друге, більшу частину своїх обов’язків він делегує компанії. Так, для співпраці з Амазоном потрібно надіслати свої товари на американський склад, а все інше зроблять за вас: сформують замовлення та надшлють покупцеві, візьмуть гроші та покладуть на ваш рахунок, у разі необхідності опрацюють і повернення.