Питання аеропорту треба зрушити з мертвої точки, – голова ОДА про можливе розірвання концесійного договору зі “Скорзонерою” (ВІДЕО)

Автор: Костинюк Олександр

08 Вер, 2021 12:06

Питання аеропорту треба зрушити з мертвої точки, – голова ОДА про можливе розірвання концесійного договору зі “Скорзонерою” (ВІДЕО)

Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онищук зауважила, що розвиток франківського аеропорту – одне із пріоритетних завдань для області.

Читайте також: В ОДА назвали громади з найкращими та найгіршими темпами вакцинації

Сьомого вересня в ефірі програми “Позиція Галичини” громадський активіст Мирон Дмитрик зазначив, що попередні голови ОДА не змогли провести реальну перевірку та моніторинг дотримання концесійного договору з ТОВ “Скорзонера” стосовно франківського летовища.

“Франківський аеропорт – це власність територіальної громади області. Аеропорт переданий ще 11 років тому у концесію ТОВ “Скорзонера”, яке належить Коломойському. І умови договору концесійного договору не виконуються. Працюючи в ОДА, я готував документи на розірвання цього договору, але так виходило, що Коломойський завжди був “у фаворі”. Чи готові ви провести реальний моніторинг? Я готовий допомогти з підготовкою документів, оскільки це є стратегічний об’єкт, який не розвивається, в який не запускають лоукости”, – звернувся Мирон Дмитрик до Світлани Онищук.

У відповідь голова ОДА зазначила – погоджується, що цю проблему треба вирішувати, пише “Галка”.

“Всю історію аеропорту нашого я дуже добре знаю. Переконана, що наш аеропорт – це вікно у світ. Ми хочемо розвивати нашу область, зокрема і у сфері туризму, тому це є одним із першочергових завдань, які потрібно зрушити з мертвої точки. Це питання законсервовано уже досить довгий час. Це пріоритет, і нам потрібно над ним працювати, але за два місяці (час перебування Світлани Онищук на посаді голови ОДА, – ред.) на це поки вистачило часу”.

Відео дивитися з 45 хв: 

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...