Раціон жителів і гостей Набережної: юна франківка креативно показала засмічення відпочинкової зони (ФОТО)

10 Apr, 2021 15:11

Поділитись публікацією
Раціон жителів і гостей Набережної: юна франківка креативно показала засмічення відпочинкової зони (ФОТО)

Редакція “Галки” отримала лист від 20-річної мешканки Івано-Франківська Софії Двояк, яка вразила нас своїм спостреженням стану зеленої зони вулиці Набережній, поблизу Бистриці.

Нижче подаємо текст та дослідження дівчини без змін:

“Чи гуляли Ви коли-небудь вздовж Набережної? Там прекрасне, дещо покалічене русло річки, дивний недобудований у повітрі міст, багато собак вигулюють своїх людей і гарно сідає сонечко.  До суті: якщо гуляти Набережною по дамбі, не опускаючи погляду вниз, почуваєшся практично Зевсом на горі Олімп – мандруєш стежиною та й годі. Та коли захочеш спуститись до річки, дорогою натрапляєш в примарну столовку: покинутий посуд, пляшки від дешевих та дорогих алкогольних напоїв, кружки лАте, багатодітна сімейка вологих салфеток, ковбойські мальборо і навіть целофан в який за легендою була закутана Лора Палмер”, – пише Софія.
Своїм дослідженням юна франківка хоче привернути увагу суспільства до проблеми забруднення довкілля.
“Так, забруднення спільної комунальної квартири “Земля” – явище споконвіку рутинне, але й боротьба з ним – теж річ невтомно благородна. Нехай трішечки відчайдушна і не результативна. Нехай.Це емпіричне дослідження – вивчення раціону жителів Набережної. Вважаю його достоту цікавим, бо що найбільше приваблює людську расу нашого часу? Правильно: спостерігати в шпарину чужого життя.Так, це абсурдно і комедійно – але цілковито трагічно”.
Переглянути дослідження та фотофакти можна нижче: