Рада оборони виділила для батальйону “Івано-Франківськ” 400 тисяч гривень з обласного бюджету

Автор: Людмила Баран

23 Лип, 2014 16:06

Поділитись публікацією
Рада оборони виділила для батальйону “Івано-Франківськ” 400 тисяч гривень з обласного бюджету

23 липня відбулось засідання Ради оборони області, на якому для додаткового матеріально-технічного забезпечення батальйону Міністерства внутрішніх справ «Івано-Франківськ» було виділено кошти з обласного бюджету.

Про це розповів заступник голови обласної державної адміністрації Любомир Слободян: “У відповідності до поданих заявок для батальйону “Івано-Франківськ” нами буде профінансовано закупівлю матеріально-технічних цінностей на загальну суму 400 тисяч гривень, а саме: тепловізори (3 одиниці), вимірювачі відстані (2 одиниці), коліматорні приціли (10 одиниць), формений одяг (200 комплектів), плащ-накидка (100 комплектів)”, повідомляє прес-служба ОДА.

Окрім батальйону “Івано-Франківськ”, Рада оборони також прийняла рішення про виділення додаткового фінансового ресурсу військовій частині 1241 Національної Гвардії.

“Ми профінансуємо закупівлю наступного спорядження для військових: електрошокери у кількості 62 одиниці, набедрені кобури до пістолета Макарова у кількості 90 одиниць. Окрім того, було виділено кошти на оплату запасних частин для автомобіля Урал 4320, які уже передані військовим”, – повідомив Любомир Слободян.