Радіостанції Прикарпаття перевиконують мовні квоти (ІНФОГРАФІКА)

Автор: Турій Роман

27 Кві, 2018 15:00

Радіостанції Прикарпаття перевиконують мовні квоти (ІНФОГРАФІКА)

Як повідомив “Галці” представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Івано-Франківській області Ігор Маслов, протягом січня-березня поточного року була здійснена чергова хвиля моніторингів всіх радіостанцій, які зареєстровані та працюють (мовлять) на території Івано-Франківської області.

Читайте також: Це - нова реальність, - Гройсман у мережі хвалиться відремонтованою дорогою на Косівщині (ФОТО)

Під час моніторингів проаналізовано виконання частини другої статті 9 Закону: частка пісень державною мовою має бути не менше 30 відсотків загального обсягу пісень, поширених протягом доби, а також не менше 30 відсотків загального обсягу пісень, поширених у кожному проміжку часу між 07.00 та 14.00 і між 15.00 та 22.00; телерадіоорганізації при здійсненні радіомовлення забезпечують не менше 55 відсотків добового обсягу ведення передач державною мовою.

Ознак порушень частин другої та п’ятої статті 9 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» не виявлено. Радіостанції Івано-Франківської області значно перевищують встановлені Законом України квоти на кількість україномовних пісень та українську мову ведення передач. Результати представлені на інфографіці.

Виконання мовних квот в радіоефірі знаходиться під постійним та пильним наглядом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Інфографіка_квоти_січень-березень_2018 (1)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...