Радника Авакова не дивує інформація про появу «зелених чоловічків»

Автор: Турій Роман

17 Jul, 2014 16:13

Поділитись публікацією
Радника Авакова не дивує інформація про появу «зелених чоловічків»

Інформація про те, що у Ізвариному з’явилися так звані «зелені чоловічки» не дивує радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка.

Читайте також: Спецоперація українських рятувальників у Непалі може стати чудовим сюжетом для жартів гумористів – депутат

«В Ізварино Луганської області з,явилися “зелені чоловічки”… Ну і що? Когось це здивувало? Мене – ні. На жаль, очікувано. Війна з РФ давно набула повномасштабних ознак. Переконаний, що ментально ми вже давно були до цього готові. Тому, я не збираюся верещати на кшталт “всьо пропало”. Навпаки, до кожного має прийти усвідомлення, що час підійматися», – про на своїй сторінці у Фейсбуці написав Шкіряк.

За його словами, потрібно воювати за незалежність держави і припинити істерику.

«Щодня, наші Герої, ризикуючи власним життям, захищають Україну. Вони гинуть за наше майбутнє. А в цей час дехто сидить і клацаючи по клавішах тільки пи*здить, повчаючи всіх і вся… Баста! Воювати за свободу і незалежність потрібно не тільки у ФБ, а й на передовій. Отже, усіх панікерів та різних диванних інтернет-воїнів з їхніми грьобаними порадами і навішуваннями ярликів, буду моментально блокувати. Заткніться, ура-патріоти срані! Давно варто усвідомити, що будь-яка істерика в цей час неприпустима. Крапка. А ми заспокоїлися. Ніякої паніки і розпачу. Зібралися, видихнули і згуртувалися. Готовність кожного стати на захист країни – запорука нашої перемоги! Х*ЙЛО ніколи не здолає наш волелюбний народ! Жодних сумнівів, переможемо! Слава Україні!», – написав Шкіряк.

Нагадаємо, за даними РНБО в Ізвариному помічені російські воєнні без розпізнавальних знаків.

Теги: