Рагулізм в дії №2: Власники весільного кортежу: де потрібно, там і паркуюсь

Автор: Турій Роман

10 Aug, 2014 20:39

Поділитись публікацією
Рагулізм в дії №2: Власники весільного кортежу: де потрібно, там і паркуюсь

Сьогодні, 10 серпня, на мобільний телефон видання www.galka.if.ua подзвонила пані, яка на підвищених тонах намагалася з’ясувати, хто дав право виданню розміщувати фото весільного кортежу у парку. Нагадаємо, автівки були неправильно припарковані і знаходились на пішохідних доріжках та газонах.

Жіночка заявила, що вона отримала дозвіл від «адміністрації озера» і «адміністрації парку» про те, що кортеж може заїхати на територію. У неї начебто навіть є чек, який підтверджує оплату.

На запитання, чи є оплата автоматичним дозволом на те, щоби паркуватися на газонах, жінка заявила: «офіційний заїзд всюди і на газонах, де потрібно там і паркувались».

Окрім того жіночку дуже обурило використання в тексті новини «матюків», а саме слова «рагуль». Вона вимагала зняти публікацію із сайту.

Їй було запропоновано висловити свою точку зору із приводу публікації і надати спростування, проте пані відмовилась, сказавши, що хто редактор сайту така, щоби їй надавати чеки чи коментарі.

Окрім того, пані відмовилась представитися, заявивши, що її ім’я можна буде дізнатися в суді.

Нагадуємо, що правилами благоустрою міста категорично заборонено паркуватися на газонах. Гроші винятку в цій справі не роблять.

Довідка

Рагу́ль (також ро́гуль) — «сільський житель» в українському та російському молодіжному та кримінальному сленгу. Початково — одне зі зневажливих прізвиськ українців, яке вживали у Львові деякі росіяни з 1960-х років. У ширшому розумінні — малокультурна людина (Вікіпедія).