“Раніше відсидів 12 років”, – поліція про підозрюваного у вбивстві дівчинки на Косівщині (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

20 Чер, 2023 13:25

Поділитись публікацією
“Раніше відсидів 12 років”, – поліція про підозрюваного у вбивстві дівчинки на Косівщині (ФОТО)

Підозрюваний у вбивстві дев’ятирічної дитини вже раніше відбував покарання у вигляді 12 років тюрми. Крім того минулого року чоловіка засудили за крадіжку і він був на іспитовому терміні.

Нагадаємо, 20 червня в Івано-Франківському міському суді обрали запобіжний захід підозрюваному у вбивстві дев’ятирічної дівчинки на Косівщині. Суд вирішив тримати затриманого під вартою, без права внесення застави.

Заступник начальника слідчого управління ГУНП в Івано-Франківській області Денис Кравченко зазначив, що проти підозрюваного зібрано достатньо доказів.

«У минулому затриманий уже відбув покарання у вигляді 12 років вʼязниці. Крім того він мав крайню судимість у 2022 році за крадіжку, тож був на іспитовому терміні», – каже Денис Кравченко, пише “Галка”.

Начальниця відділу захисту інтересів дітей та протидії насильству обласної прокуратури Наталія Фільварок наголосила, що обраний підозрюваному запобіжний захід – максимально суворий, передбачений законодавством:

«Суд задовольнив клопотання, погоджене з прокуратурою – підозрюваний перебуватиме в місцях несвободи. Затриманий свою провину визнає. Наразі зʼясовуємо інші обставини справи».