“Рання пташка” Марцінків о шостій ранку гуляв містом, аби перевірити якість прибирання (ФОТО+ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

24 Гру, 2015 08:05

Поділитись публікацією
“Рання пташка” Марцінків о шостій ранку гуляв містом, аби перевірити якість прибирання (ФОТО+ВІДЕО)

О шостій ранку 24 грудня міський голова Руслан Марцінків, разом з директором Департаменту комунального господарства Михайлом Смушаком та депутатами Сергієм Абрам’яком та Віталієм Меріновим вийшли в рейд під кодовою назвою “чистий четвер”.

Читайте також: Від Сільпо по Набережній у центр: мерія анонсує новий автобусний маршрут

Вони мали намір побачити, чи якісно прибирається місто та що потрібно зробити, аби покращити наведення порядку на вулицях обласного центру.

Компанія пройшлася площею Ринок, майданом Шептицького, сквером Міцкевича, Вічевим майданом, стометрівкою, вулицями Грушевського, Мельничука, Гнатюка, Марійки Підгірянки, Лепкого, Рєпіна та Павлика.

Мер Руслан Марцінків розпитував двірниць про їхні умови роботи, рівень зарплати та побажання.

“Давайте нам квартири, більшу зарплату, і більше людей буде. Бо одні пенсіонери працюють”, – сказала одна з двірниць, яка назвала себе наймолодшою на підприємстві.

Міський голова та члени робочої групи визнали, що центр міста прибирається задовільно. Однак вчора Марцінків був у Тернополі і побачив, що там чистіше. Тому працювати є над чим, особливо у зонах подалі від центру. Віднині він та його заступники будуть робити позапланові об’їзди міста.

Мер каже, що так можна побачити не лише якість прибирання, а й проблеми з вуличним освітленням, роботою перевізників сміття чи наслідки роботи нічних клубів (це сказав після того, як пройшов біля засміченого входу у DJcafe).


Live streaming video by Ustream

Михайло Смушак додав, що щодня місто прибирають понад 260 двірників, включно з неділею. Також працює спецтехніка, якої однак, на потреби міста не вистачає.


Live streaming video by Ustream