Разом 79 років: назвали найстарішу пару у світі (ФОТО)

Автор: Турій Роман

31 Сер, 2020 18:59

Разом 79 років: назвали найстарішу пару у світі (ФОТО)
Найстарішою парою у світі визнали подружжя з Еквадору. 110-річний Хуліо Мора і 104-річна Вальдраміна Квінтерос, разом прожили майже 215 років. Цьогоріч у серпні їм вручили сертифікацію Гіннеса.

Як пише The Guardian, Хуліо та Вальдраміна одружилися таємно, бо сім’ї обидвох не схвалюлювали їхні стосунки.

“Сімдесят дев’ять років по тому вони все ще разом – йому 110 років, а їй 104, обоє розсудливі, і обоє мають гарне здоров’я, хоча родичі кажуть, що вони депресивні, бо сумують за своїми великими сімейними зустрічами через пандемію”, – йдеться у повідомленні.

За даними Книги рекордів Гіннеса, у світі сьогодні немає людей, які б довше прожили разом у подружньому стані.

Зазначається, що Мора народився 10 березня 1910 року, а Квінтерос – 16 жовтня 1915 року. Вони одружились 7 лютого 1941 року в першій церкві, збудованій іспанцями в Кіто – La Iglesia de El Belén.

Двоє викладачів-пенсіонерів проживають у столиці Еквадору Кіто, де в середині серпня вони отримали сертифікат Гіннеса. Їхня дочка Сесілія каже, що вони одночасно і при здоровому глузді, і активні, хоча вже не мають такої спритності, як раніше. Але “протягом місяця вони були іншими, більш пригніченими, бо вони пропускають великі сімейні збори”. І вони можуть зібрати неабияку юрбу: четверо дітей, що ще живі, 11 онуків, 21 правнук і один праправнук.

“З березня у нас нічого такого не було”, – сказала Сесілія. “Моїм батькам потрібен сімейний контакт”.

Вона сказала, що її батько із задоволенням дивиться телевізор і п’є молоко, а її мати, яка любить десерти та читати газету щоранку.

Раніше в списку найстаріших були пара Шарлотта Хендерсон та Джон Хендерсон з Остіна, штат Техас. Вони мають загальний вік 212 років і 52 дні.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...