Разом готуватимуть кваліфікованих фахівців: університет нафти й газу підписав угоду з “Рехау” (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

10 Лип, 2020 21:03

Поділитись публікацією
Разом готуватимуть кваліфікованих фахівців: університет нафти й газу підписав угоду з “Рехау” (ФОТО)

Днями Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та ТОВ “Рехау” підписали договір про співпрацю, який передбачає спільну діяльність установ для підвищення якості підготовки фахівців за відповідними напрямами.

Читайте також: На Прикарпатті науковці допомагатимуть складати "справедливі" графіки вимкнень світла

Від імені університету договір підписав проректор з науково-педагогічної роботи, професор Максим Карпаш, від імені підприємства – генеральний директор Федір Омелінський, інформує “Галка” з посиланням на сайт ІФНТУНГ.

“Співпраця з  ТОВ “Рехау” є взаємовигідною! Компанія отримує можливість впливати на навчальний процес шляхом надання пропозиції з тематики курсових і дипломних робіт для студентів за напрямами, що відповідають їхньому профілю діяльності, участі в розробках освітніх програм, проведенні тренінгів і семінарів тощо. Це дасть можливість отримати саме таких фахівців, яких наразі потребує ринок праці. Щодо університету, то вигода є очевидною, адже наше основне завдання – якісне навчання студентів, найсучасніша практична підготовка, новітні знання та працевлаштування випускників! А все це забезпечується через співпрацю з провідними компаніями!”, – розповів про переваги співпраці з ТОВ “Рехау” проректор ІФНТУНГ Максим Карпаш.

Довідково. Компанія “Рехау” є світовим лідером у галузі будівництва, автомобілебудування та індустрії. На теренах України працює вже понад 20 років. І завдяки багаторічному досвіду та новітнім розробкам “Рехау” сьогодні є втіленням енергоефективності, ексклюзивного дизайну та інноваційних технологій. Так, у своїй діяльності компанія керується принципами екологічної соціальної відповідальності: займається розвитком інноваційних технологій для підвищення енергоефективності, збереженням природних ресурсів, розробляє і виготовляє екологічно і економічно ефективні системні рішення для своїх клієнтів та діє з відповідальністю по відношенню до людей та природи. В Україні компанія є діючим членом Німецько-Української ТПП, підкомітету Енергоефективності ЄБА, бере активну участь в програмах GIZ, USAID, IFC, надає технічну та інформаційну підтримку Ресурсним Центрам і центрам Зеленої Енергії.

За умовами угоди про співпрацю сторони об’єднують зусилля щодо: підвищення якості підготовки фахівців; організації та проведення спільних конференцій, семінарів, виставок, презентацій та нарад за тематикою, що представляє взаємний інтерес; роботи над науковими дослідженням, новими розробками, публікаціями; успішного впровадження у виробництво результатів наукових досліджень, курсових і дипломних робіт студентів і співробітників тощо. Відповідно до умов договору, студенти університету зможуть проходити практику на підприємстві, будуть мати можливість виконувати курсові та дипломні роботи на виробничій базі компанії тощо. Також угодою передбачаються зустрічі провідних фахівців зі студентами, екскурсії на підприємство, нагородження кращих студентів, проведення конкурсів, програм і грантів для студентів, викладачів факультетів і напрямів підготовки (спеціальностей), що представляють інтерес для компанії.

Крім того, компанія уже передала університету деякі зразки монтажу та демонстраційних стендів, попереду – передача програмного забезпечення.

“Початок співпраці з ТОВ “Рехау” – це ще одна нова сходинка у забезпеченні найкращих умов для підготовки сучасного фахівця! Відзначимо, що керівництво університету добре розуміє важливість взаємодії освіти з потенційними роботодавцями та максимально надає можливість студентам  вдосконалювати отримані знання на практиці. Так, зараз  університет співпрацює з-понад 190 підприємствами та установами, які є потенційними роботодавцями, а деякі – базою для проходження практики. Ця кількість не статична, кожного року вона збільшується. Підтвердженням того, що університет активно працює над розвитком практичних навиків у студентів та їх працевлаштуванням є впровадження дуальної освіти, коли певну частину часу студенти отримують знання в аудиторіях, а іншу – на виробництві чи підприємстві”, – додають на сайті університету.