Реабілітаційна школа для дітей з порушеннями рухового апарату на Рогатинщині чекає нового корпусу (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Вер, 2019 08:39

Реабілітаційна школа для дітей з порушеннями рухового апарату на Рогатинщині чекає нового корпусу (ФОТО)

П’ятого вересня на Рогатинщині з робочим візитом перебуває голова Івано-Франківської ОДА Денис Шмигаль.

Читайте також: Незабаром на Франківщині можуть відкрити частину продуктових ринків

Під час візиту у село Черче Рогатинського району посадовець оглянув обласний навчально-реабілітаційній центр, в якому навчаються 37 учнів.

Центр відкрили у 2011 році, він призначений для дітей з порушеннями опорно-рухового апарату. Заклад працює як школа соціальної реабілітації, на час відкриття проектна потужність передбачала навчання та реабілітацію 20 дітей, проте діток з такими потребами виявилось значно більше, то ж заклад потребує ще одного приміщення. Його почали будувати у 2016 році, але наразі будівництво припинили – потрібно 10,5 мільйонів. Тут буде й спеціальний ліфт для учнів.

“У нас вчаться діти з ДЦП, сколіозом 2-3 ступеня. Ми забезпечуємо якісне навчання для дітей з порушенням опорно-рухового апарату, а також забезпечуємо реабілітацію, лікування на базі санаторію: масажі, лікувальна фізкультура. Окрім того двічі на тиждень кожна дитина ходить у Рогатинський басейн. Коли ми відкривались, то була умова, що буде друга черга будівництва”,- каже директорка Черченського обласного навчально-реабілітаційного центру Надія Шемберко, пише “Галка”.

Директорка додає, що місця для нормального навчання учнів не вистачає.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry