Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю відкрили в Богородчанах (ФОТО)

Автор: Застава Максим

06 Тра, 2019 08:54

Реабілітаційний центр для дітей з інвалідністю відкрили в Богородчанах (ФОТО)

Днями в Богородчанах відкрили реабілітаційний центр при благодійному товаристві “Світла Надія”. Його розміщено в колишньому приміщенні військово-спортивного ліцею.

Читайте також: Львівське сміття у Микитинцях досі лежить. Гончарук наказав вивезти його до суботи (ФОТО)

За словами паралімпійської чемпіонки, керівниці БО “Світла Надія” Надії Стефурак, у новоствореному центрі передбачено проведення не лише медичної, а й соціальної та педагогічної реабілітації, діти займатимуться ігровою лікувальною фізкультурою, розвиватимуть мислення й творчі здібності.

“У нашому центрі будуть займатися кваліфіковані соціальні педагоги, вихователі, логопеди, психологи, спеціалісти з фізичної реабілітації. Під час занять спеціалістів з дітьми мами отримають можливість відпочити, поспілкуватися”, – каже Стефурак.

У Богородчанах також буде функціонувати реабілітаційна система “Павук”, необхідна для лікування дітей з дитячим церебральним паралічем. Його вартість понад 70 тисяч гривень. Такий подарунок зробити представники товариства української молоді в Австрії. Такого обладнання немає навіть в обласному центрі.

Довідково. На сьогодні у Богородчанському районі є 119 дітей з особливими діагнозами: ДЦП, аутизмом, з хромосомною аномалією – синдромом Дауна, епілепсією. Найближчі реабілітаційні центри знаходяться у Надвірній та Івано-Франківську, але добиратись туди з гірських сіл батькам з хворими дітками дуже важко. У серпні минулого року Богородчанська районна рада надала приміщення під центр в якому будуть проводиться реабілітація та спільні зустрічі тих, кого об’єднує цей діагноз.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...